Dodavatel energií a jeho změna

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Dodavatel energií a jeho změna

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Lia a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #476636

    Lia
    Účastník

    Já bych to zas tak černě neviděla, taky jsem z toho měla nejdřív obavy, ale ve výsledku když oslovíte firmu tak za vás vše zpracuje a vaše starosti jsou minimální, my máme energie pod Bohemia energy a platíme daleko míň na zálohách než to bylo před změnou. 🙂

    • #476727
      C
      Carryann
      Účastník

      Tak to máte dobrý, a to jste si to byli zařizovat někde osobně na pobočce nebo jak?

      • #476751

        Lia
        Účastník

        Ono by to asi za normálních okolností taky šlo, ale my jsme to všechno vyřešili s Bohemia energy přes telefon. Víte co, jako tím že se dá dneska takhle na dálku komunikovat a posílat dokumenty meilem, tak je zbytečný ztrácet čas a někam se tahat osobně.  😉

        • #476886
          C
          Carryann
          Účastník

          Joo to máte určitě pravdu, jen ne všichni to ale takhle můžou řešit, což teda samozřejmě není náš případ, my jsme s tím v pohodě 🙂 .. a kolik vám to ušetřilo, jestli to není moc soukormá informace? 🙂 Já si totiž pořád nejsem úplně jistá, že je to vhodný řešení.

          • #476925

            Lia
            Účastník

            <span style=“font-family: Calibri;“>Tak já nevím, ale předpokládám, že v dnešní době má většina mladých k internetu normální přístup, aby si podobné věci obstarali. Ale to je fuk. </span><span style=“font-family: ‚Segoe UI Emoji‘;“>:)</span><span style=“font-family: Calibri;“> Po samotné změně nás to za rok stálo u Bohemia energy o cirka nějaké 4000,- míň, elektřina a plyn dohromady. Nebyla to zrovna malá částka, co jsme platili navíc.</span>

  • #476599
    M
    Marsy
    Účastník

    Mam pocit, že naši něco takovýho doma dělali, ale nějak jsem se o to moc nezajímala, tohle jde mimo mě. A jako jestli na to máš doma chlapa, tak jedině ideál, máš o starost míň. 😀

  • #476558
    C
    Carryann
    Účastník

    Ahoj holky, četla jsem tu jeden článek ohledně rodinných výdajů, doma teďka řešíme něco podobnýho a manžel navrhnul úpravu, která by řešila výdaje za energie. Přišel za mnou s tím, že bychom nechali vyměnit dodavatele elektřiny a plynu. Mně se to teda moc nezdá, nebo takhle, přijde mi to dost razantní krok, ale nikdy jsem to neřešila tak nevím. Měnili už jste doma někdo firmu? Mělo to nějaký výsledek? Ráda si poslechnu co si o tom myslíte 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist