Dětský pokoj

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dětský pokoj

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  dyu61884@kopqi.com a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

• Autor

Taky jsem je kupovala našim dětem.Prostě česká kvalita.

g
    gys22231
    Účastník

Já koupila dětem http://www.penovepuzzle.cz  Je to česká kvalita,která vážně vydrží.

Ahoj chci dětem udělat v našem obývacím pokoji dětský koutek,ale nevím přesně co dát na zem aby si tam děti mohly hrát.Máme v pokoji parkety což je studené do nohou atd.

i
    irishanova
    Účastník

ahoj .. mě by spíš zajímalo jakými hračkami dětem vybavujete pokojíky ? 🙂 já sama mám hrozně ráda dřevěné hračky, ale nevím jestli by to našim dětem něco řeklo .. jakou zkušenost  máte vy ?

rjap@seznam.cz
    Účastník

Máme doma pro malé děti pěnové puzzle české značky.Podívej se na penovepuzzle.My jsem tam kupovali pěnový koberec a je pořád jako nový.Chtěla jsem něco českého, co bude nezávadné.Né žádné levné výrobky z Číny.

c
    cwa12214
    Účastník

Ahoj ráda bych koupila dětem do pokojíčku nějaké dobré pěnové puzzle.

M
    MakMak
    Účastník

Ahoj Libuse, zkus se podívat sem https://www.biano.cz/produkty/detske-pokojove-sestavy Tady jsou krásné inspirace a neskutečná nabídka. Já jsem si tady třeba dost vybrala…

l
    libuse86
    Účastník

Holky, hledám inspiraci, jak pěkně a funkčně zařídt dětský pokoj 🙂 Prosím o vaše rady a tipy 🙂

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist