Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #480939
    J
    Jarka50
    Účastník

    Když jste darování podstoupily, tak jsou tam nějaká omezení ?

    • #481069
      i
      irishanova
      Účastník

      Jako hlavní omezení je tam Jarko věk a pak také záleží na zdravotním stavu, proto se podstupují před samotným darováním vyšetření 🙂

      • #481216
        J
        Jarka50
        Účastník

        A bylo všechno v pořádku ? Četla jsem, že tam můžou být jistá rizika, ale zase si říkám, kde ta rizika nejsou 🙂 jsou tam potom i nějaká omezení než ti to vajíčko odeberou ?

        • #481819
          i
          irishanova
          Účastník

          Neměla jsem vůbec žádný problém 🙂 a rizika existují naprosto u každého zákroku ať je to plácnu trhání zubů nebo tady odběr vajíček 🙂 mnohem víc informací se ale dozvíš přímo na jejich stránkách 🙂 https://www.ivf-zlin.cz/

          • #481943
            m
            michala69
            Účastník

            Přesně tak, jak se tu píše. Rizika jsou všude, u mě to třeba proběhlo naprosto v pořádku. Kdybych nechtěla, tak do toho nejdu … ten dobrý skutek byl pro mě hodně motivující

  • #479027
    i
    irishanova
    Účastník

    Darovat vajíčka jsem byla dva roky zpátky. Je to věc, které nelituju a určitě minimálně ještě jednou tuto dobrou věc udělat půjdu. V mém případě proběhlo všechno bez problémů a celý proces proběhl jak měl, za což vděčím lékářům z kliniky. Jinak ti tady nechám odkaz na kliniku, kde jsem byla ať se o ní můžeš dozvědět více http://www.ivf-zlin.cz

  • #478574

    Nevidím na tom vůbec nic špatného, podle mě je to úžasné, že tato možnost tady vůbec je a obdivuju ty ženy, které do toho jdou 😉

    • #479117
      m
      michala69
      Účastník

      Přesně jak píšeš, navíc jsem darovatt vajíčka byla a sama vím, že to není nic hrozného .. sice mi trval než jsem vybrala kliniku, protože zrovna ivf Zlín jsem měla dost daleko ale nakonec jsem se pro ni rozhodla

  • #475124
    M
    MakMak
    Účastník

    Maminy, dotaz… Darování vajíček – jak se na tohle téma tváříte? Já osobně nas darováním uvažuju. Je někdo, kdo už darování má za sebou? Jak vše probíhá? A kde jste byly?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist