Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #475804
    l
    libuse86
    Účastník

    Tak bolesti se už naštěstí nebojím 🙂 To jsem si zjišťovala, je to prakticky přirovnatelné k MS bolestem 🙂 Ale co by teda zajímalo mě je to, jak celý proces darování probíhá?

  • #474945
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Taky by mě zajímalo jak to celé probíhá a co všechno je potřeba, aby žena splňovala ? Už nějakou dobu o tom přemýšlím, ale nevím proč se bojím, že by mohlo být odebrání vajíčka bolestivé :(.

    • #476697
      M
      MakMak
      Účastník

      Hele, jako je to cítit… Osobně bych to přirovnala k silnější MS bolesti. Nic, co by se nedalo vydržet 😉

    • #475123
      m
      michala69
      Účastník

      Máš už vybranou kliniku, kam by si dojížděla ? To je podle mě první nejdůležitější věc, kterou by si měla udělat. Potom už si stačí vyhledat informace o dané klinice na jejich stránkách a většinou tam mají i popsané jaký je postup, tak jako třeba tady https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

       

      • #475741
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Ano, ano, přesně tuto kliniku jsem si vyhlídla. Sice ji nemám zrovna nejblíž, ale podle toho co jsem četla chci jezdit sem. Akorát si chci ještě pozjišťovat, jak budu fungovat nebo jaký vliv na mě bude mít to zvýšení hormonů apod.

        • #476979
          m
          michala69
          Účastník

          Věř mi, že to není nic, co by se nedalo vydržet a ten dobrý pocit z toho je naprosto úžasný 🙂

  • #474561
    z
    zralok.85
    Účastník

    MakMak, jak to darování vajíček probíhá? A jak dlouho ten proces trvá?

  • #473922
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, darovat jsem nebyla, ale na https://www.ivf-zlin.cz jsem byla na IVFku a spokojenost maximální. Rozhodně vám ji doporučím. Péče špičková!

  • #472940
    A
    Anka45
    Účastník

    No, já se na konci měsíce do IVF kliniky Zlín chystám právě kvůli darování 🙂 Ty jsi s rozhodováním na tom jak?

  • #471417
    L
    Lilianna
    Účastník

    Maminy, dotaz… Darování vajíček – jak se na tohle téma tváříte? Já osobně nas darováním uvažuju. Je někdo, kdo už darování má za sebou? Jak vše probíhá? A kde jste byly?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist