Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S Sstrakata a poslední změna proběhla před 4 dny, 2 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518227
    S
    Sstrakata
    Účastník

    Přesně tak, kdybych řešila, co si myslí okolí, tak bych darovat taky nikdy nešla. Jsem ráda, že jsem nakonec dala na svůj pocit. Byla jsem na IVF ve Zlíně, jak je zmíněno už výš. A doporučuju, zvášť pokud potřebuješ individuální přístup a někoho, kdo tvoje obavy pochopí. Byla jsem stejná, naštěstí na klinice byli všichni moc milí a ochotní.

  • #518204
    I
    IsabelaZlata
    Účastník

    Asi bych neřešila, co si myslí okolí a udělala to, co chceš ty sama.

  • #518086
    P
    Penny
    Účastník

    Ahoj Polinko, to mě mrzí, že nemáš podporu svého okolí, když se chystáš udělat takovou prospěšnou věc. Snad ti alespoň pomohu doporučením kliniky https://www.ivf-zlin.cz/. Koukni na jejich stránky, kde najdeš všechny potřebné informace i co se týče jejich kompenzačního programu. Jsou to profíci ve svém oboru, ke každé pacientce přistupují individuálně a když se zkusíš objednat na konzultaci, uvidíš, že se tam budeš cítit moc příjemně.

  • #518065
    P
    Polinko
    Účastník

    Dobrý den, ráda bych se stala dárkyní vajíček a pomohla tak někomu k tomu mít miminko. Nikdo z mého okolí ale pro moje rozhodnutí nemá příliš pochopení a tak se nemám s kým poradit. S jakou klinikou míte zkušenost? Trochu se toho bojím, takže ocením zejména přátelský přístup a milé prostředí. Díky za rady.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist