Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b bibi.ka a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516826
    H
    HelaStach
    Účastník

    Holky, díky – určitě na kliniku zavolám a domluvím si nějakou konzultaci, abych věděla víc.

  • #516702
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím všechny, můžu doporučit kliniku, na které jsem vajíčka darovala loni – jde o kliniku ivf-zlin.cz. Byla jsem tam spokojená, všichni byli příjemní a hezky se o mě starali 🙂 Navíc je vše anonymní, bezbolestné a dostala jsem i něco jako „náhradu“ za to, že jsem musela docházet na kliniku (kompenzaci 33 tis.).

    • #517181
      b
      bibi.ka
      Účastník

      U mě vše taky proběhlo v pořádku. Nejdříve jsem podstoupila kompletní vyšetření, potom prohlídku a začala si píchat hormony, aby během cyklu dozrálo větší množství folikulů. No a odběr potom probíhal v anestezii, takže byl bezbolestný. Za pár dní jsem byla zase fit. Ale víc informací kdyžtak najdete přímo na jejich internetových stránkách https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek?search=darovani-vajicek-ostatni&gclid=CjwKCAiA_aGuBhACEiwAly57MVLRk9LpiwK7OrWoFd-e_lKlRgI1WaCtOkHBCc3KlJXH4sRAQhvk6hoCGWAQAvD_BwE.

    • #517094
      D
      DanaTrvnita
      Účastník

      Taky jsem byla na této klinice darovat vajíčka a vše proběhlo v pořádku. Za mě kliniku doporučuji, je vyhlášená, díky svému jménu i v zahraničí.

  • #516668
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Holky, pokud bych chtěla darovat vajíčka, na jakou kliniku byste mě poslaly?

  • #516653
    H
    HelaStach
    Účastník

    Já bych vajíčka taky darovala – ten pocit, že někomu pomůžu, by se mi asi taky líbil, ale mám strach. Nevím, že se to třeba bude vědět, že jsem darovala nebo tak.

  • #516569
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, holky – přemýšlím často o darování vajíček – máte to někdo stejně? Jaký na to máte názor?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist