Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel z zralok.85 a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511677
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, já jsem byla na https://www.ivf-zlin.cz/ a musím říct, že spokojenost maximální. Byla jsem tam tedy na IVFku, ale myslím si, když jsem viděla jejich přístup a péči, že to bude vhodná klinika i na tento proces. Koukni se na jejich web, mají k celé jejich poskytované péči podrobné info 🙂

    • #513460
      z
      zralok.85
      Účastník

      Kliniky za darování vajíček poskytují nějakou kompenzaci… většinou je to finanční kompenzace a k tomu podrobné vyšetření, takže info o aktuálním zdravotním stavu. Jak je to prosím u této kliniky?

  • #511676

    Ahojky holky, poslední dobou si pohrávám s myšlenkou, že bych zašla darovat vajíčka… Koukala jsem se na možnosti a byla jsem velmi překvapená z toho, kolik je klinik… Nevím tedy, jakou zvolit… Podle čeho jste se rozhodovaly vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist