darování krve a plasmy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > darování krve a plasmy

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Danusina a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515147
    d
    danikk
    Účastník

    Já se tam teď chystám poprvé, půjdu do Ostravy tak jsem ráda, že tady čtu takové pozitivní zkušenosti, díky 🙂

  • #512543
    M
    MakMak
    Účastník

    Do cara plasma chodím pravidelně. Vždy si za to vyberu volno v práci. Chodím do Brna. Je skvělé, že tam mají wifi, takže je to takový odpočinek. Ale teda určitě dodržet pravidla před darováním. Hlavně ten pitný režim je hodně důležitý!

    • #512718
      K
      Katchorka
      Účastník

      Ahoj, do caraplasmy chodím taky. A jsem tam spokojená. Chodím teda u nás v Bohnicích, mám to blízko. Ale jinak jsou snad všude v ČR 🙂 Jojo, ten pitný režim je důležitý… Aspoň ty 3 litry den před odběrem.

      • #513499

        Já jsem v caraplasma spokojena hlavně díky tomu, že jsou tam moc milí a setřičky jsou super, strašně šikovný 🙂

        • #515161
          D
          Danusina
          Účastník

          Jo ty mohu take doporucit 🙂 super personal fakt prijemnej

  • #512358
    a
    anicka.12
    Účastník

    Ahojky, já chodím taky, určitě doporučím přečíst si podmínky darování tady https://www.caraplasma.cz/zakladni-podminky-pro-darovani-krevni-plazmy, za mě fakt nutné dodržet hlavně to jídlo a pitný režim, je to i pro tvoje dobro. 🙂 Jinak pokud jdeš poprvé tak dostaneš, pokud bys chtěla, 600 Kč jako finanční odměnu, druhý odběr je za 1000Kč a pak už pokud budeš chodit pravidelně dostáváš zmíněných 800 Kč. 🙂 Max se ti může trochu motat hlava, ale vždy tam mají nachystané dobrůtky a pití, colu a tak aby sis zvedla cukr.

  • #511597
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, jojo buď dostaneš peníze hned  na ruku nebo papír a máš placené volno v práci a od nich máš poukaz na oběd. Když si řekneš o kompenzaci je to 800 korun, teda aspoň tam kam chodím já. Za mě je to relax, jehly mi nikdy nevadily a vím, že udělám něco dobrého pro někoho jiného. Na stránkách Caraplasma to mají všechno moc pěkně vysvětlené a poboček mají také celkem dost.

  • #511563

    Čauky, chodíte někdo darovat krev či plasmu? Jsem zdravá, nemám žádné problémy, tak jsem si říkala, že bych to mohla zkusit. Za to se také něco dostává jako za darování krve?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist