Dárek pro ženu 40 let

Femina.cz > Fóra > Krása > Dárek pro ženu 40 let

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sofinka a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509955
    A
    Adinamandlova
    Účastník

    Také vždy dávám poukazy, je to ideální řešení situace, kdy nevíte, co si ženy vybrat. Darovala jsem teda sestře poukaz do salonu Tomase Arsova a byla naprosto spokojená. Vlásky nádherný, navíc dostala i doporučení na kosmetiku, která sedí jejímu typu vlásků, chválila si i personál a prostory, takže taky doporučuju. Jinak sadu používáme obě a je to tahle Green Tea pro jemný vlásky https://shop.tomasarsov.cz/komplexni-pece-normalni-vlasy-jemne/, kdyby třeba někdo chtěl vědět.

    • #509971
      S
      Sofinka
      Účastník

      Já dala mámě k padesátinám taky dárkový poukaz na produkty Tomas Arsov, který mi doporučil můj kadeřník, za což mu děkuji, protože máma koupila sady Bonfire a HairBooster, hrozně jí padaly vlasy a byly takový suchý a je spoko jak žába 🙂

  • #509512

    danina22
    Účastník

    Já jsem třeba mamce koupila k narozeninám takovou opravdu luxusní kosmetiku a myslím, že to mělo velký úspěch, mamka si jí moc oblíbila 🙂

    • #509552
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      To je výbornej nápad, co jsi koupila za kosmetiku, že bych se třeba inspirovala? 🙂

  • #509012
    d
    danikk
    Účastník

    Já ráda projdu obchodní centrum a počkám až mi něco padne do oka, tak vždycky vyberu něco originálního 🙂

    • #509044
      a
      anicka.12
      Účastník

      Taky to tak dělám 🙂 nejradši chodím v pražských Vysočanech do galerie Harfa, tam vždycky vyberu super věci a dobře se tam najím a užiju si hezký odpoledne 🙂

      • #509230
        n
        nadiaa
        Účastník

        <span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap;“>Tak jsme tam teď zajeli i s dětma a paráda, rozhodně se tam budeme vracet. Ten dinopark co tam mají měl veliký úspěch a já byla nadšená z restaurací a obchodů :-)</span>

  • #505735
    b
    barcca
    Účastník

    Podívejte se na denatura.cz mají vynikající sérum na řasy. Krásně se mi po něm prodloužily a zahustily řasy a dokonce je mám i tmavší takže i bez řasenky mám viditelně výraznější oči. Je to navíc přírodní sérum, které ničím řasy nezatěžuje ale právě naopak. Podle mě to je něco co potěší každou ženu 😉

  • #503000
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    A co třeba luxusní kosmetiku? Já mamce koupila kosmetiku https://www.iuvenio.com/ a je z ní nadšená

  • #501694
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Ke kulatinám se většinou kupují šperky 🙂 tak bych se toho držela

  • #501679
    i
    irishanova
    Účastník

    Volila bych nějakou kosmetiku, tu podle mě ocení každá žena. Osobně mám ráda šetrnou péči a ráda používám krém na pleť od výrobce Colvia.

  • #501663
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Co jí koupit něco takového, co jí tě bude připomínat? 🙂 https://www.nekupto.cz/znacka/hd-domov/

  • #501645
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Doporučuji eshop http://www.iocel.cz Mají krásné kousky, ženy mají šperky moc rády.

  • #501644
    i
    irishanova
    Účastník

    Co jí udělat dárkový koš, kde bude třeba sklenička na víno, hrníček na kávu nebo čaj prostě koš s věcmi, co má ráda a co využije? 🙂

  • #501564
    A
    Alousek
    Účastník

    Jestli o sebe ráda pečuje, tak co jí koupit tříměsíční péči o pleť, vlasy a nehty? 🙂 Kupovala jsem ho mamce na narozeniny a ta z něj měla radost https://nyaderm.com/o-nyaderm/

    • #502691
      K
      Kryska
      Účastník

      To je hezký nápad, ale co je to přesně za doplněk? Mamka je docela skeptická vůči tady těm doplňkům, protože vyzkoušela dost kolagenů, ale neviděla na sobě žádné zlepšení.

      • #502740
        A
        Alousek
        Účastník

        To naprosto chápu, taky mám špatnou zkušenost s doplňky, hlavně kolageny než jsem se dostala k informaci, že samotný kolagen k ničemu není, ale tohle je úplně něco jiného, stačí se podívat na to složení jaké tam je. Obsahuje složku, která bojuje se ztrátou elastinu, což způsobuje zpomalení stárnutí.

        • #502911
          K
          Kryska
          Účastník

          Hledala jsem si o tom víc a našlo mi to nyaderm na instagramu u nějaké beauty guru a vypadá to opravdu velmi dobře takže jsem mamce objednala to capuccino, tak jsem zvědavá co na to řekne.

  • #501509
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Všechny zdravím, jaký dárek koupit pro ženu ke 40. narozeninám?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist