Dárek ke 40. narozeninám

Femina.cz > Fóra > Móda > Dárek ke 40. narozeninám

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #491809
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Co byste poradili jako dárek pro mamku?

  • #491647
    k
    kikajda
    Účastník

    Taky vítám tip na vánoční dárek, udělám radost příteli naší společnou fotografiíí z exotické dovolené.

  • #491583

    kvapik
    Účastník

    Koukněte na https://www.hotdiamonds.cz/ mají luxusní šperky a hlavně hodně originální

    • #491730
      e
      evcasl
      Účastník

      Krásný výběr, moc děkuju za super tip

      • #491882

        kvapik
        Účastník

        Za málo, hlavně jestlis vybrala 🙂

  • #491426
    f
    femuska
    Účastník

    Onglazz nabízí dárkové poukazy, toho určitě využiji o vánocích jako dárek pro maminku.

  • #491390
    j
    jandulka25
    Účastník

    Neznám takto zpracovanou fotografii, moc se mi tento tip líbí.

  • #491304
    g
    giska
    Účastník

    Mě kamarádka dala tip na http://www.onglazz.cz. Velmi originálně zapracují fotografii do skleněné desky.

  • #490372
    K
    Kandina
    Účastník

    Taky u nic něco objednám, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila 🙂 Iocel má fakt krásné stříbrné šperky 🙂

  • #490323
    K
    Květa B.
    Účastník

    Moc díky za doporučení – na eshopu iocel mají velký výběr a šperky opravdu krásé. Vybrat něco nejhezčího, bude fakt problém 🙂

  • #490243
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky, mrkla jsem na iocel a fakt paráda! Mají krásné věci a hned jsem si vybrala prsten a náušnice 🙂

  • #490118
    B
    Baryska
    Účastník

    Ahoj, mrkni na iocel.cz mají krásné stříbrné šperky, jako dárek by bylo určitě perfektní 🙂

  • #490076
    K
    Květa B.
    Účastník

    Dobrý večer, vybírám dárek pro kamarádku k 40. narozeninám, nemáte nějakej tip? Jsem bez inspirace, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist