Dárečky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dárečky

Zvolené téma obsahuje celkem 43 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495488
    m
    michaela77
    Účastník

    My teď kupovali k narozeninám dcerce nový školní batoh. Moc hezký batohy mají na nejkufry.cz

  • #494314
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Co si dětem kupovala, že bych se inspirovala ? 🙂

    • #494334
      m
      michala69
      Účastník

      Koupila jsem jim na Vánoce piklerův trojúhelník a houpací prkno 🙂

  • #493818
    m
    michala69
    Účastník

    Tak dětem jsem kupovala věci na hraní z MonBaby do pokoje, tak jsem zvědavá jak se jim to bude líbit.

    • #494295
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      My od nich máme houpací prkno a byl to super kup, takže se ještě chystám dětem pořídit to domácí pěnové hřiště jakmile předěláme pokojíček a bude na to místo.

  • #492961

    Nakupuju tady https://www.nekupto.cz/ mají spoustu super dárečků 🙂 a vůbec hodí se na každou příležitost:-) moc ráda tam nakupuju je tam super výběr:-)

  • #490975
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Já už vše kupuju na netu Je to nejpohodlnější. No a co se týká dárečků, tak ty vybírám na https://www.nekupto.cz. Tam mají moc hezké věci.

  • #490823
    K
    Karloss
    Účastník

    Ženám je to u mě jasné, těm kupuju květiny. Podle mě je to hezký a vděčný dárek.

  • #490753
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Nevíte, kde bych sehnala dárkové předměty jako jsou hrníčky, propisky apod ?

  • #490237

    kvapik
    Účastník

    Co byste poradili jako dárek pro miminko, mimo oblečení?

    • #490330
      m
      milka8
      Účastník

      Co třeba kousátko?

      • #490362

        kvapik
        Účastník

        Noo to je dobrej nápad, máš konkrétní tip kde sehnat nějaký kvalitní?

  • #490220
    K
    Kryska
    Účastník

    Kde bych koupila nějaké pěkné modely zvířátek ? 🙂

    • #490297
      i
      irishanova
      Účastník

      Výrobce mojo má krásná realistická zvířátka za super ceny 🙂

      • #490334
        K
        Kryska
        Účastník

        Aha tak tady tu značku vůbec neznám, ale podívám se, co mají 🙂

  • #489449
    n
    nanna
    Účastník

    Chtěla bych pro dceru domeček pro panenky, nějaký opravdu pěkný ze dřeva. Kde jste kupovali?

    • #489490
      e
      evcasl
      Účastník

      My máme krásný patrový od Derrson

  • #489099

    Co nějaké tričko s potiskem ? 🙂

  • #488288
    J
    JaninaR
    Účastník

    Většinou je to o domluvě s tím dotyčným co by si přál nebo potřeboval 🙂 a přijde mi, že kupuju pořád něco, protože máme velkou rodinu :D. Ale třeba teď naposledy jsem kupovala neteři tady ten rozkošný repráček, který si ode mě přála https://www.student-eshop.cz/prenosny-reproduktor-do-sprchy/ruzova

    • #488403
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Můžu vědět, jak tady ty menší repráky hrají ?

      • #488802
        J
        JaninaR
        Účastník

        Když ho na oslavě zkoušela tak na takovou malinkou věcičku to hrálo dost slušně 🙂

  • #487574
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj, co se týká dárečků, tak taky přidám svůj tip. Nejrásnější dáreček je květina. Já osobně kytky miluju a všichni u nás v rodině taky. Ať jsem kdekoli, vždycky každému kytičku nechám doručit. Objednávám je na https://www.florea.cz/. Tam mají moc hezkou nabídku. Super jsou ty jejich míchané květiny. Ty se hodí na každou příležitost.

  • #487378
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Tak u nás už hračky neletí, knihy má dcera ráda, ale teď na narozeniny dostala nový tefon a k tomu jsem jí nechala udělat kryt  s fotkou našeho pejska a dcerky.

  • #487217
    i
    irishanova
    Účastník

    Jak řešíte dárečky pro děti od svých blízkých ? Většinou nedostávám instrukce s čím si děti hrají a je to čistě na mně a ne jednou se mi stalo, že jsem se prostě netrefila. Máte nějaké tipy na nějaký „univerzální“ dárek ?

    • #488165
      J
      Jarka50
      Účastník

      Většinou dárky řeším s rodiči dítěte a naposledy jsem kupovala na přání koloběžku, která udělala velkou radost 🙂

    • #487254
      m
      michala69
      Účastník

      Vždycky kupuju knížky, jediné na co se ptám je věk dítěte a toť vše 🙂 protože podle toho věku vyberu příslušnou a pro dítě vhodnou knížku a je to 🙂

      • #487398
        i
        irishanova
        Účastník

        A objednáváš je nebo kupuješ v kamenné prodejně ? Že by si mě nasměrovala na nějaký eshop, kde to mají při jednom ? 🙂

        • #487451
          m
          michala69
          Účastník

          Podívej se na eshop ellamax.cz mají tady knížky jak pro menší, tak i pro větší děti 🙂

  • #485023

    kvapik
    Účastník

    Podívejte se sem https://www.hracky-ijacek.cz/hracky-pro-nejmensi/hraci-deky-podlozky-hrazdicky-lehatka?page=1 máme odtud podložku a je skvělá. Je z kvalitního materiálu a hodně odolná.

    • #485221
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Mají dobrý výběr, děkuju za tip

      • #485266

        kvapik
        Účastník

        Za málo, myslím, že budeš spokojená.

  • #484698
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Kupoval jste někdo hrací podložku pro děti? Poradíte kdyžtak jakou a odkud pro batole? Díky

    • #484885
      h
      hancanov
      Účastník

      Taky bych chtěla hrací podložku, asi takovou co má nějaké interaktivní prvky, aby se malá učila poznávat. Hlavně taky z kvalitních materiálů, nechci koupit nějakou levnou vyrobenou, kdo víc z čeho.

  • #483632
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj holky 🙂 Měla bych na vás dotaz… kde dneska kupujete dárečky? A jaké vybíráte? A podle čeho? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist