Co na močové infekce?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Co na močové infekce?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  vevebee@seznam.cz a poslední změna proběhla před 3 týdny, 2 dny.

• Autor

Děkuji moc, čaje piju nonstop a brusinky určo vyzkouším, koukala jsem na recenze těch Naturevia a vypadaj supr!

n
    niccolka
    Účastník

Souhlas s brusinkami, já na močák taky dost často trpím a nejvíc mi vždycky zaberou Mega brusinky od naturevia. Kdyžtak mrkěte sem, mají právě i verzi pastilek a věřím, že účinek bude dost obdobný https://www.pilulka.cz/swiss-naturevia-max-brusinky-pastilky-tbl-30-6 Já ty svoje posledně při tušení, že se nějaký problémy blíží, nasadila a infekce se pak ani nedostavila 🙂

Já všema deseti doporučuji brusinky buď ve formě čaje nebo i nějakých těch cucavých tablet.

Mně pomáhaly čaje, hodně čajů + být v co největším teple, také existují takové fialové kapičky do koupele, bohužel nevím jméno, ale v lékárně by určitě poradili, to mi pomohlo především u zánětu močáku.

Ahoj holky, prosím o radu, trápí mě neustálé močové infekce a už vůbec nevím, jak z toho ven, jediné co, tak jsou mi neustále předepisovány antibiotika. Je u mě taky problém v tom, že nějaké velké tablety nejsou vůbec pro mě, jelikož mám problémy s polykáním. Věděly byste o něčem účinném buď v tekuté formě, nebo o nějakých cucavých tabletkách?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist