Co na močové infekce?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Co na močové infekce?

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #481823
    k
    katkakatule
    Účastník

    Mně pomáhá Uroperfect manóza rapid, začnu to vždy brát když cítím první nepříjemné pocity a zánět mi vždy rozežene.

  • #468381
    D
    DitaZel
    Účastník

    Díky, dnes jsem si koupila brusinky od Naturevia, hodně je chválili i v lékárně.

  • #468238
    D
    DitaZel
    Účastník

    Holky a nemáte zkušenost třeba s nějakým intimním gelem?

  • #467529

    Děkuji moc, čaje piju nonstop a brusinky určo vyzkouším, koukala jsem na recenze těch Naturevia a vypadaj supr!

  • #467455
    n
    niccolka
    Účastník

    Souhlas s brusinkami, já na močák taky dost často trpím a nejvíc mi vždycky zaberou Mega brusinky od naturevia. Kdyžtak mrkěte sem, mají právě i verzi pastilek a věřím, že účinek bude dost obdobný https://www.pilulka.cz/swiss-naturevia-max-brusinky-pastilky-tbl-30-6 Já ty svoje posledně při tušení, že se nějaký problémy blíží, nasadila a infekce se pak ani nedostavila 🙂

  • #467431

    Já všema deseti doporučuji brusinky buď ve formě čaje nebo i nějakých těch cucavých tablet.

  • #467297

    Mně pomáhaly čaje, hodně čajů + být v co největším teple, také existují takové fialové kapičky do koupele, bohužel nevím jméno, ale v lékárně by určitě poradili, to mi pomohlo především u zánětu močáku.

  • #467230

    Ahoj holky, prosím o radu, trápí mě neustálé močové infekce a už vůbec nevím, jak z toho ven, jediné co, tak jsou mi neustále předepisovány antibiotika. Je u mě taky problém v tom, že nějaké velké tablety nejsou vůbec pro mě, jelikož mám problémy s polykáním. Věděly byste o něčem účinném buď v tekuté formě, nebo o nějakých cucavých tabletkách?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist