Co dělat o víkendu

Femina.cz > Fóra > Zábava > Co dělat o víkendu

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501963
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Jdu na nákupy 🙂

    • #502025
      N
      Nivea
      Účastník

      A kam ráda chodíš (jestli jsi z Prahy teda) 🙂

  • #500854
    b
    bertikber
    Účastník

    Jak se zabavíte když máte víkend jenom pro sebe?

    • #500953
      N
      Nivea
      Účastník

      Já se pustila do online kurzu olejomalby, vždycky mě to lákalo a našla jsem web kurzyproradost.cz kde mají skvělý kurzy a fakt si to teď užívám 🙂

  • #499416
    b
    barcca
    Účastník

    Kdo jste z okolí Prahy tak zajeďte do https://www.galerieharfa.cz/ ve Vysočanech. Mají tam dinopark, hoodně obchodů a skvělý jídlo 🙂

  • #494977

    Napadá mě třeba úniková hra:-) Jestli jsi už na něčem takovém byla, je to super odvaz:-)

    • #495005
      m
      martinka988
      Účastník

      To zní zajímavě, pořád o tom slyším, ale na žádné jsem nikdy nebyla 🙂 Znáš nějakou dobrou  co je i v Brně?

      • #495024

        jj v Brně je super tahle http://www.brainfaq.cz .. Je to super hra, mají těch únikovek tam víc..Já bych na dvou z nich o obě byli super at vyberete jakou chcete tak si myslím že se vám to bude líbit, byl to super zážitek 🙂

        • #495035
          m
          martinka988
          Účastník

          Vypadá to fakt dost dobře:-) Tohle by mě nikdy nenapadlo teda:-) A na jaké konkrétní jsi byla?:-)

          • #495068

            Já byla na dvou a to na labyrintu a kukaččím hnízdě:) A obě byli super ale labyrint se mi líbil asi víc 🙂

          • #495134
            m
            martinka988
            Účastník

            Oba ty hry podle popisu na stránkách zní zajímavě ale víc mě asi zaujal labyrint 🙂 Asi to vyzkoušíme, co jsem tam četla na internetu tak to bude asi opravdu dobré, ale uvidím po vlastní zkušenosti.. třeba nakonec vyzkoušíme všechny hry 😀

          • #495191
            m
            martinka988
            Účastník

            Já věřím že at  si vybereš jakoukoliv z nich že se ti to bude líbit 🙂

  • #494829
    m
    martinka988
    Účastník

    čaukoo, chtěla bych něco podniknout a nechci sedět doma nemáte nějaký tip? Něco záživného.. 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist