Clip in

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip in

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #478087

    Podle čeho prosím vás poznám kolik je potřeba si objednat těch pramenů ?

    • #507144
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Koukni tady do kontaktů clipinhair.cz a napiš jim, oni ti poradí 😉

    • #507040
      J
      JaninaR
      Účastník

      To by mě taky zajímalo nebo nedokázali by mi poradit tam , kde budu vlasy objednávat?

    • #483819
      m
      michala69
      Účastník

      Nevím jestli to mají na všech eshopech balené stejně ve stejném počtu, ale já jsem si objednávala dvě balení, ale taky podle toho jaký tip spojů budeš mít.

  • #470079
    r
    romca.ruzova
    Účastník

    Holky, já znám stránku https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Je opravdu super mají tam spoustu věcí za dobré ceny i dodání je rychlé.

  • #470019
    i
    irishanova
    Účastník

    Já nosila měsíc clipy, protože mě zajímalo jestli si na ty dlouhý vlasy zvyknu a pak jsem si je nechala prodloužit metodou tape in a je to boží ! 🙂

    • #476296
      m
      michala69
      Účastník

      To se podívám co je za metodu, protože ji vůbec neznám. Taky přemýšlím nad trvalejším podloužením vlasů, ale spíš jsem se přilkáněla ke keratinu 🙂

      • #476889
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Keratin je super, hlavně ty spoje nejsou vůbec vidět :). Kde si budeš nechávat vlasy prodlužovat ?

        • #477387
          m
          michala69
          Účastník

          Nechávala jsem si je prodlužovat u paní  Řečkovicích, kde má výdejnu ten eshop, co jsem si u nich kupovala vlasy.

          • #483038
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Taky jsem si vybrala na prodlužko paní v Řečkovicích, co spolupracuje s eshopem clip vlasy levně, odkud vlasy mám, tak teď jenom čekám až bude otevřeno 🙂

      • #476457
        i
        irishanova
        Účastník

        Nechám ti tady odkaz ať aspoň zjistíš, jak ta metoda tape in vypadá 🙂 http://www.clip-vlasy-levne.cz/56-vlasy-k-prodlouzeni-metoda-tapex-tape-in-evropskeho-typu

        • #476993
          m
          michala69
          Účastník

          Děkuju moc, už jsem si tady z toho eshopu clip vlasy levně objednala vlásky, které mám doma a teď jenom musím kontaktovat tu paní co jste si tu o ní psaly ohledně prodloužení 🙂

          • #478042
            i
            irishanova
            Účastník

            Tak zkus kontaktovat tu kadeřnici co spolupracuje s clip vlasy levně 🙂 prodlužko dělá fakt bombasticky

  • #440937
    k
    kikajda
    Účastník

    Materiál k prodloužení vlasů od http://www.vlasy-levne.cz je kvalitní a vlasy vypadají zcela přirozeně.

  • #439248
    s
    sema123
    Účastník

    Používám tuhle metodu už řadu let. Mám s ní ty nelepší zkušenosti. Můžu porovnávat, před tím sem používala ringy a to byla chyba. Taky mi vlasy brutálně zničily. Vlasy kupuji na clipinhairu v Brně. dokonce mi poradili abych si nemusela barvit vlasy, abych si koupila blon a červenou na melír a tudíž moje vlasy jsou netknuté. Údržba je také velice pohodlná. Stačí šampon, umyvadlo, kondicionér a za 15 min opláchnout – je hotovo.

  • #435983
    j
    jandulka25
    Účastník

    Na ples jsem clip in potřebovala rychle a přišly druhý den.

  • #435726
    g
    giska
    Účastník

    O těch clip in slyším poprvé, dobrý tip.

  • #435313
    m
    martusi
    Účastník

    To je pravda, dopoledne jsem si objednala a na druhý den mě zboží přišlo.

  • #435294
    z
    zuzuša
    Účastník

    Děkuji za odpověď, na jejich stránkách jsem se dozvěděla, že mají rychlé dodání.

  • #434765
    m
    martusi
    Účastník

    Vlasy si nechávám prodlužovat od http://www.vlasy-levne.cz. Materiál je kvalitní.

  • #434314
    j
    jandulka25
    Účastník

    Já jsem si teď v plesové sezóně pořídila clip in od vlasy-levně.

  • #434171
    z
    zuzuša
    Účastník

    Kdo má prosím zkušenost s clip in prodlouženímvlasů?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist