Clip-in vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip-in vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k kikajda a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507951
    R
    Rikina
    Účastník

    Co se týká prodlužování vlasů jsem spokojená s materiálem od http://www.vlasy-levne.cz

    • #508285
      k
      kikajda
      Účastník

      Nedávno jsem si nechala prodloužit vlasy přímo na jejich pobočce. Tato jejich služba se mi líbí.

    • #508052
      Z
      Zuzi.S.
      Účastník

      Kterou metodou je máte prodloužené?

      • #508142
        R
        Rikina
        Účastník

        Moje kadeřnice mě vlasy prodlužovala a doporučila mě metodu Micro Ring.

  • #507038
    J
    JaninaR
    Účastník

    Když mám vlasy po ramena, tak jakou metodou by jste mi doporučily prodloužit vlasy, aby to nebylo moc poznat 🙂

     

    • #507146
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Vlasy po ramena jsou už dost dlouhé na to, aby byla použita jakákoliv metoda 😉 spíš záleží na hustotě řekla bych 🙂

      • #507534
        J
        JaninaR
        Účastník

        Radila jsem se s kadeřnicí a doporučila mi clipy, tak jsem si je vybrala, doufám, že jsem dobře trefila odstín, což zjistím v pátek, kdy si je budu vyzvedávat https://www.clipinhair.cz/739-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-100g-stredne-hneda.html

  • #479793
    j
    jandulka25
    Účastník

    Prodlužovala mi je moje kadeřnice pomocí clipů.

  • #479783
    f
    femuska
    Účastník

    A kterou metodou jste si nechala vlasy prodloužit?

  • #479503
    j
    jandulka25
    Účastník

    Jsem spokojená s materiálem k prodlužování vlasů od http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz.

  • #478088

    Můžu se holky zeptat jestli jste prodloužení konzultovaly s kadeřnicí, která vám vlasy prodlužovala ? Chtěla bych si je totiž nechat taky prodloužit, ale nejsem si jistá počtem a délkou pramenů, ale vůbec.

  • #476297
    m
    michala69
    Účastník

    Holky ony ty eshopy prodlužují vlasy i na těch výdejních místech :O nebo jak to funguje ?

  • #470078
    r
    romca.ruzova
    Účastník

    Já doporučuji vlasy-k-prodlouzeni.cz je to super stránka, objednala jsem si tam už hodně clipů. Hrozně ráda si hraju s vlasama. 🙂

  • #470020
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem z Olomouce a jezdím si nechat vlasy prodlužovat do Brna. Radši si přilatím a zajedu než aby mě to stálo míň peněz a měla to mizerně prodloužené.

    • #476458
      m
      michala69
      Účastník

      Kde přesně si je v Brně necáváš prodlužovat jestli se můžu zeptat ?

      • #476890
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Taky si nechávám vlasy prodlužovat v Brně v Řečkovicích, paní je fakt šikovná a je vidět, že jí to baví, jde jí to fakt rychle a výsledek pak stojí za to.

        • #476992
          m
          michala69
          Účastník

          Umí pracovat se všemi metodami prodloužení ? Přemýšlím nakonec nad prodloužením tape-in :).

          • #478043
            i
            irishanova
            Účastník

            Tape-in je super volba 🙂 taky jsem s tím prodlužkem spokojená a taky doporučuju paní z Řečkovic 🙂

          • #477388
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Ano, ta paní v Řečkovicích pracuje se všemi metodami a umí je všechny 🙂

          • #478646
            i
            irishanova
            Účastník

            Přijde mi, že je to jedna z mála kadeřnic, která to dělá opravdu precizně, protože kohokoliv jsem tam poslala tak byl moc spokojený 🙂

  • #440324

    Na Sibiřskou chodím už cca rok na vlasy taky – mám prodloužené metodou Micro- ring o 30 cm a jsem opravdu moc spokojená… Svoje vlasy jsem bohužel nikdy takhle krásné a dlouhé mít nemohla, takže je to pro mě super alternativa vzhledem k tomu, jak přirozeně výsledek nakonec vypadá.

  • #440277

    Ahoj, já nosím clipy taky musím říct, že jsou skvělé. Vůbec nejdou rozeznat od mých, takže jsem moc spokojená, mám je z Clip-Vlasy-Levne, mají pobočku v Řečkovicích na Sibiřské, takže s osobním odběrem určitě není problém. Každopádně i kdybys nakupovala přes net, myslím, že není čeho se bát, určitě by ti popřípadě vlásky kvůli barvě vyměnili, já se taky jednou netrefila a přístup byl super 🙂

  • #440272

    Já jsem z Prahy, takže kde sehnat v Brně opravdu nevím, každopádně kulmovat a žehlit clipiny rozhodně jde, pokud jsou tedy z pravých vlasů 🙂 To se pak s nimi dá zacházet jednoduše jako s normálními – můžete je mýt, upravovat teplem atd.

  • #440251
    n
    niccolka
    Účastník

    Ahoj holky, nevíte, kde sehnat kvalitní clip-in v Brně? Chtěla bych je vyzkoušet, aby seděla barva, takže se mi nechtějí kupovat na netu… A taky by mě zajímalo, jestli nemáte zkušenost s jejich žehlením, natáčením atp. – jde to s těmi clipy vůbec?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist