Clip-in vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Clip-in vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel t teritucnakseznam-cz a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 3 týdnů.

• Autor

Na Sibiřskou chodím už cca rok na vlasy taky – mám prodloužené metodou Micro- ring o 30 cm a jsem opravdu moc spokojená… Svoje vlasy jsem bohužel nikdy takhle krásné a dlouhé mít nemohla, takže je to pro mě super alternativa vzhledem k tomu, jak přirozeně výsledek nakonec vypadá.

Ahoj, já nosím clipy taky musím říct, že jsou skvělé. Vůbec nejdou rozeznat od mých, takže jsem moc spokojená, mám je z Clip-Vlasy-Levne, mají pobočku v Řečkovicích na Sibiřské, takže s osobním odběrem určitě není problém. Každopádně i kdybys nakupovala přes net, myslím, že není čeho se bát, určitě by ti popřípadě vlásky kvůli barvě vyměnili, já se taky jednou netrefila a přístup byl super 🙂

Já jsem z Prahy, takže kde sehnat v Brně opravdu nevím, každopádně kulmovat a žehlit clipiny rozhodně jde, pokud jsou tedy z pravých vlasů 🙂 To se pak s nimi dá zacházet jednoduše jako s normálními – můžete je mýt, upravovat teplem atd.

n
    niccolka
    Účastník

Ahoj holky, nevíte, kde sehnat kvalitní clip-in v Brně? Chtěla bych je vyzkoušet, aby seděla barva, takže se mi nechtějí kupovat na netu… A taky by mě zajímalo, jestli nemáte zkušenost s jejich žehlením, natáčením atp. – jde to s těmi clipy vůbec?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist