Chci opravdu zhubnout

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Chci opravdu zhubnout

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 18 hodinami, 16 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518182
    n
    nanna
    Účastník

    Taky jsme zhubla s Ketodiet.cz. Byla jsem hodně překvapená jak rychle a snadno to šlo 🙂

    • #518254
      b
      barcca
      Účastník

      A za jak dlouho jsi začala hubnout a nebyla jsi hladová, unavená apod.?

      • #518281
        n
        nanna
        Účastník

        Hubnout jsem začala za pár dní, šlo to opravdu rychla a hlad jsem neměla, jedla jsem pravidelně nekolikrát denně.

  • #517855
    f
    femuska
    Účastník

    Já chci chodit cvičit sem https://zone4you.cz/fitness/,  v tomto fitness. Je skvěle vybavené a hlavně je tam možnost wellness nebo skupinových lekcí.

  • #517123
    a
    armelita
    Účastník

    Cvičení je podle mě zdravé hubnutí, pokud to chcete vzít od podlahy, tak s výživovým poradcem a trenérem ve fitku. Co vím, tak většina fitnesscenter mají i lidi co sestaví jídelníček.

  • #514819
    n
    nadiaa
    Účastník

    Mě kamarádka dokopala do https://www.ketodiet.cz/ a jsem za to teď hrozně ráda. Neustále jsem se točila v různých dietách, něco jsem zhubla a hned to zase nabrala zpátky, prostě děs. A Ketodiet mě konečně naučilo jíst pravidelně a zdravě, postupně jsem z diety přešla na normální stravování, našla jsem u nich spoustu rad a super receptů a jsem teď na mé vysněné váze už přes rok 🙂

    • #516345
      d
      danikk
      Účastník

      To zní dost dobře, konečně něco ci mi dává smysl a nevypadá drasticky. Váhu si pořád držíš bez problému, nekolísá ti?

      • #516927
        n
        nadiaa
        Účastník

        Pořád si ji držím, vařím si low carb jídla, mají tam i super recepty a snažím se pravidelně hýbat – když se dá tak chodím pěšky, místo výtahu do schodů apod. a stačí to 🙂

  • #514607
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, ani nevíte jak vím co prožíváte. Teda věděla jsem, se ségrou jsme na začátku roku začaly s keto. Někdo na to nadává, ale mně to pomohlo vymanit se přesn z toho bludnýho kruhu. Stačilo mi 9 kg na keto, pak jsem začala 5x denně jíst malý porce bílkovin, zeleniny, občas si dám nějakou prasárnu, ale tím jak mám už rutinu, tak se nestane, že přiberu z ničeho nic 5 kg. Jojo efekt je jen to, že nevydržíte zdravé návyky. Ta váha se vám vrátí zpátky, když budete jíst stejný jídla jako předtím. Taky to chce jiný nastavení v hlavě a přesvědčení. Jaký máte cíl? mrkněte na http://www.ketofit.cz, všechno podrobně vysvětlený. Nejlepší rozhodnutí mýho života zatím.

  • #514534
    M
    Martiti
    Účastník

    Jee no tak to se k tobě hned přidám. Já už si taky zoufám, zkoušela jsem držet už různé diety a když už se mi podaří něco shodit, tak to mám po skončení hned zase zpátky a cítím se ještě hůř. Navíc jsem se při poslední dietě cítila opravdu blbě, byla jsem neustále unavená, podrážděná…motivace mi teď opravdu chybí :-/

  • #514312
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj holky, rozhodla jsem se, že už je na čase zhubnout. Necítím se dobře ve svým těle a je to znát. Před lety jsem nemusela řešit váhu, otoky a nepříjemný pocity. Neužívám si už ani módu, kterou jsem milovala. Mám tu někoho kdo se věnuje hubnutí, dělá jídelníčku, cvičí, apod?Potřebuji na začátek vidět výsledky. Myslím, že pak by ta motivace byla jiná. Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist