Bobík v akci

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Bobík v akci

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495740
    J
    Jarka50
    Účastník

    Podle mě jsou mnohem lepší a zdravější jídla pro děti i kupovaná 😉

    • #496094
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      S tím naprosto souhlasím, navíc pokud jde o kupované svačiny.

      • #496129
        J
        JaninaR
        Účastník

        Co by jste nám doporučily ? Mám poměrně rozmlasné děti, takže jenom tak něco nesní.

        • #496237
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Tak třeba u nás jsou oblíbené kapičky cool od sunaru 🙂 doporučuju vyzkoušet, určitě budou dětem chutnat.

  • #485725
    S
    SonulinkaV
    Účastník

    Zdravím, maminky a jaký máte názor na obsah škrobu a želatiny v Bobíku? Myslíte, že to nevadí?

    • #485803
      i
      irishanova
      Účastník

      Toho škrobu je tam tak strašně málo, že bych to vůbec neřešila to je jedna věc a želatinu obsahují potraviny, které běžně jíme a neřešíte to a když je jí trošku v jogurtu tak ano ? 🙂 Nehledě na to, že želatina je pro tělo prospěšná 😉

      • #486057
        m
        michala69
        Účastník

        Přesně jak píšeš, ale taky mi trvalo než jsem se k této informaci dostala. Dřív jsem patřila do skupinky, která želatinu odsuzovala než jsem zjistila, že je to přirozená a základní součást stravy.

        • #491657
          i
          irishanova
          Účastník

          Než jsem ho začala kupovat, tak jsem si zjišťovala složení přímo na jejich stránkách http://www.bobik.cz

          • #492128
            m
            michala69
            Účastník

            Mají teď i nové zajímavé video o výrobě 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=d__a3bt9lAo

  • #485709
    H
    HelaStach
    Účastník
  • #485611
    K
    Kandina
    Účastník

    Dobrý večer, teď jsem ho v akci neviděla, ale v Globusu by měl být od 13.5., taky se tam chystám nakoupit zásobičku 🙂 Bobík u nás mizí rychlostí blesku 🙂

  • #485540
    P
    Postilka
    Účastník

    Zdravím, maminky poradíte mi, kde mají teď Bobíka v akci? Kupuju vždycky zásobu, protože ho děti milují, ale teď jsem ho v akci nikde neviděla.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist