Bílkoviny

Femina.cz > Fóra > Vaření > Bílkoviny

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489532
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Není lepší na doplnění bílkovin protein ? 🙂 Osobně bych do sebe hmyz nedostala 🙂

    • #490005
      i
      irishanova
      Účastník

      Viděla bych to stejně :). Koupila jsem si teď na zkoušku makový protein a jsem velmi mile překvapena tím, jak je dobrý.

  • #487194

    Naučila jsem se jíst cvrčky, moučné červy a kobylky. Kdyby mi to někdo pár let zpátky řekl, tak mu nebudu věřit, protože jsem se tady toho hmyzu bála, ale pane bože to je tak strašně dobrá věc, třeba když jsou obalení v čokoládě.

    • #487401
      J
      Jarka50
      Účastník

      Kde jsou tady ty věci k dostání ? Zní to zajímavě, ale nevím jestli bych se odvážila. K čemu by si takového moučného červa přirovnala chuťově ? Je bezpečné je jíst ?

      • #487768

        Moučný červ chutná dle mého přirovnání jako celozrnný chléb a co se týče bezpečnosti, tak nemusíš mít vůbec obavy, protože hmyz je  legislativně zařazen, jako potravina nového typu a navíc všechen jedlý hmyz prochází certifikací chovu a je zdravotně nezávadný. Nechám ti tady odkaz kde najdeš hmyz v nejrůznějším zpracování https://crickeaters.cz/kategorie-produktu/cely-hmyz/

        • #488142
          J
          Jarka50
          Účastník

          Bavila jsem se o tom s kolegou v práci a jako „začátečníkovi“ mi doporučil vzít cvrčky. Koukali jsme na ty ten eshop co má crickeaters a společně jsme si je objednali, akorát já jsem si je vzala v příchuti rajčete s bazalkou a kolega med s hořčicí, tak jsem na to neuvěřitelně zvědavá.

          • #488615
            K
            Kryska
            Účastník

            Jak takový cvrček může chutnat ?

          • #488625
            J
            Jarka50
            Účastník

            Tak zrovna cvrčky mám nejraději mají takovou jemnou chuť 🙂

  • #487110
    J
    Jarka50
    Účastník

    Jakým způsobem doplňujete bílkoviny, když masu moc neholdujete ? Tady ten problém řeším několik let, ale pořád s tím bojuju.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist