Batoh 3. třída

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Batoh 3. třída

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489038
    m
    michala69
    Účastník

    Myslíte, že je od 3. třídy vhodný batoh ?

    • #489077
      i
      irishanova
      Účastník

      Proč by ne, ve 3.třídě už mají těch věcí poměrně víc, dítě už je větší, takže aktovka si myslím, že už zase není úplně vhodná 🙂

      • #489156
        m
        michala69
        Účastník

        Paráda, to je super, dívala jsem se právě na ten baagl a mají moc hezké batohy, tak syna nejspíš vybavím od nich, protože potřebuji i pouzdro a je toho prostě víc.

  • #487075
    A
    Asili
    Účastník

    Batohy jsou fakt krásné – taky jsem pátrala na internetu a tato značka se mi zatím líbí nejvíc.

  • #486939

    Moc díky za tip – batohy mají fakt hezké a vypadají i kvalitně, určitě u nich vybereme 🙂 Co jsem četla i jiné diskuze, značka Beckmann je hodně oblíbená.

  • #486921
    r
    randinka
    Účastník

    Dobrý večer, dcerce jsme taky pořizovali batoh od Beckmann a je super. Je lehoučký, má spoustu reflexních prvků a nabízí maximální komfort při nošení.

  • #486853
    S
    SonulinkaV
    Účastník

    Zdravím, doporučuji stránky zdravybatoh.cz – mají norské batohy Beckmann a ty jsou hodně kvalitní a mají hezký design. Taky pro syna jeden máme a spokojenost.

  • #486803

    Zdravím, jaký batoh pro děti ve třetí třídě máte? Syn měl doteď aktovku, ale do třetí třídy by už chtěl batoh, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist