Antibiotika

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Antibiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel v vendullkop a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #473877
    v
    vendullkop
    Účastník

    Mockrát děkuji za rady a tipy, jste parádní. Probiotika určo pořídíme! Zatím přeji hezký den.

  • #473800

    Jednoznačně souhlas s probiotiky, jeidné co, tak si u nich správně pohlídejte, v kolik je budete dceři dávat, jelikož je potřeba je brát ve správný čas mezi dávkami antibiotik. Osobně pokud mohu doporučit, mrkněte na Naturevia, mají verzi probiotik i pro děti a za mě opravdu bezkonkurenční, dcera je brala až bych řekla s radostí 😀

  • #473740

    Určo doporučuju mrknout po nějakých probioticích, střeva dostávají dost zabrat hlavně z toho důvodu, že antibiotika ničí krom škodlivých bakterií i ty pro tělo „přátelské“, takže se pak často naruší střevní mikroflóra a imunita. Probiotika pak slouží právě k doplňování potřebných látek tělu(bakterie), přesně aby co nejvíce předešlo možným vedlejším účinkům atp.

  • #473698

    Za mě rozhodně jablka, banány a kefír, ten je pro tělo při ant. Perfektní!

  • #473645
    v
    vendullkop
    Účastník

    Dobrý den, dceři dnes doktorka předepsala antibiotika a vzhledem k tomu, že je doposud nikdy neměla a já mám z nich po přečtení spousty článků tak trochu respekt, chtěla bych se zeptat na nějaké tipy. Nejvíc jsem načetla o střevních potížích, které je často doprovází… nevíte, co by mohlo preventivně pomoct? Obecně budu moc ráda za jakékoli tipy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist