Alternativa k lékům na bolest

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Alternativa k lékům na bolest

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Miluška Nová a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #477791
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Dobrý den, více info najdete tady https://www.eshop.treemed.cz/vibracool/vibracool-koleno-kotnik/. Dá se tam i rovnou objednat.

  • #477762
    N
    NinaMala
    Účastník

    Zdravím, děkuji za doporučení, přístroj Vibracool mě moc zaujal, nemáte odkaz na internetové stránky, kde bych se dočetla víc informací? Děkuji 🙂

  • #477655
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Dobrý den, přístroj VibraCool je fakt výbornej! Kupovala si ho maminka na doporučení fyzioterapeuta a je s ním moc spokojená. Bolest se jí opravdu hodně zmírnila, navíc je přístroj malý a v pohodě ho bere všude s sebou.

  • #477643
    A
    Adelinda
    Účastník

    Dobrý večer, můj tatínek si na bolest kolena před nějakou dobou pořizoval přístroj VibraCool a je s ním moc spokojenej.

  • #477597
    N
    NinaMala
    Účastník

    Zdravím, dlouhodobě mě trápí bolesti kolene a pořád užívám léky na bolest. Poradíte mi prosím nějakou alternativu? Co zabere od bolesti jiného než léky? Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist