Alergická rýma

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Alergická rýma

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j janajanicaaseznam-cz a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 4 týdny.

• Autor

Maminky a zkoušeli jste ten Sterimar i pro děti? Náš Adámek (1 rok) už má několik dní rýmu, pořád pláče a je z toho šíleně unavenej. Nemá teplotu, myslím, že nic nebolí, jen ta děsná rýma.

Já trpím na alergickou rýmu také a nejlepší zkušenost mám se zmiňovaným Sterimarem. Používala jsem ho ještě kdysi, když jsem měla nos ucpaný každou noc kvůli špatným nosním mandlím a jako jeden z mála produktů mi opravdu pomohl.

Mně na alergickou letos nejvíc zabírá roztok od Stérimaru. Koukala jsem, že prodávají i různé verze pro děti, tak mám v plánu taky koupit, protože za mě jednička, tak třeba pomůže i u vás.

Ahoj, ahoj, nemáte někdo tip proti alergické rýmě? Neuvěřitelně mě trápí a už nevím, jak se toho zbavit. Zkoušela jsem na doporučení doktorky spoustu dejchátek a stříkátek, ale nějaká větší úleva zatím nedošla. Už mě z toho bolí hlava a asi si umíte představit jak mám neustále rudej nos. Předem díky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist