Ajuvérdská kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Ajuvérdská kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #473968
    i
    irishanova
    Účastník

    A kupuje ji přes internet nebo tam máte někde kamennou prodejnu ? Přijde mi, že té ajurvédské kosmetiky moc není :/

    • #475321
      m
      michala69
      Účastník

      Co je to za kosmetiku a v čem je jiná oproti ostatním značkám ?

      • #476491
        i
        irishanova
        Účastník

        Jsou to velmi příjemné olejíčky a krásně voní. Jsem ráda, že jsem se k nim dostala, protože mám extrémně suchou pokožku a díky tady tomu olejíčku už nemám šupinky. Nejvíc jsem si oblíbila tady tenhle http://www.alpik.cz/khadi-pletovy-a-telovy-olej-ruze-100ml

        • #479142
          m
          michala69
          Účastník

          Aha … já měla za to, že olejíčky vysušují 🙂 taky mám sušší pokožku, ale olejíčky jsem nikdy nepoužívala právě kvůli tomuto.

    • #474675

      Kupuju ji tady na tom eshopu http://www.alpik.cz protože tady u nás v drogériích nic takového nemají.

      • #478242
        i
        irishanova
        Účastník

        Jaké ty olejíčky máš vykoušené ? Už nějakou dobu používám ten stejný, tak bych chtěla vyzkoušet i něco jiného, tak bych dostala ráda doporučení na nějaký co stojí za vyzkoušení 🙂

  • #438850
    A
    Alína21
    Účastník

    Ahoj, já kosmetiku v bio kvalitě kupuji na Notinu.

  • #437389

    Ajurvédskou kosmetiku používá už několik let moje maminka a ta je s ní moc spokojená. Od té doby si ani nekoupila na pleť a tělo nic jiného, což já sama obdivuju, protože já třeba pořád experimentuju a zkouším pořád něco nového 😀

  • #436456
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, našel by se tu někdo, kdo má vyzkoušenou ajuvérdskou kosmetiku ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist