Erotické hračky nezlepšují jen sex, ale pomohou i s ženskými problémy

Svět erotických pomůcek se mění. Staré nahrazují nové s inteligencí. Počet dostupných modelů roste. Mnohé z nich navíc aspirují na více než jen pomůcku pro naše upokojení, či „třetího do party“ při sexuálních hrátkách. Tvrdí totiž o sobě, že nám umí pomoci i s našimi ženskými problémy. To vše velice stěžuje naši orientaci v nabízeném sortimentu erotických pomůcek. Proto se stávají vítanými recenzní portály, jakým je Lascivni.cz. Více než 15členná redakce zde testuje klasiku i horké novinky mezi erotickými pomůckami.

Už máte doma své vibrační vajíčko?

Poměrně horkou novinkou na trhu jsou vibrační vajíčka. Vypadají velice hezky, protože jsou moderní erotickou pomůckou, a tak je nehyzdí starý retro design, ale rovnou se na scénu vydala „vymóděná“ tak, jak se na 21. století patří. Nejlepší vibrační vajíčka na trhu jsou v krásných pastelových barvách, z příjemného lékařského silikonu. Co ale s nimi?

Vibrační vajíčka jsou vlastně malé vibrátory, které lze zavést do vagíny, nebo si je položit do klínu a dráždit s nimi klitoris. Ty nejchytřejší, poplatné dnešní digi době, pak mají i dálkové ovládaní. To obvykle nevyužijete sama, ale partner, který si s vámi takto doslova dělá, co chce. Mnohé ženy používají vibrační vajíčko stejně jako venušiny kuličky a nosí jej v kalhotkách třeba do práce a na procházku. Pro radost z uspokojení, ale i jako zdravotní pomůcku pro posílení pánevního dna. Menší nevýhodou může být přece jen o něco větší velikost a s tím související i větší hlučnost. Prostě vám to v kalhotkách může na ulici nebo na firemní schůzi bzučet jako v úlu. A znalci pochopí…

Na povolené pánevní dno, nebo jako prevence tohoto problému, slouží nejlépe venušiny kuličky

Stará dobrá klasika. Venušiny kuličky pomáhají pánevnímu dnu už skutečně dlouhou dobu. Dnes už vám je bez skrupulí doporučí i gynekolog. Že jste o nich slyšely, ale vlastně nevíte, jak přesně vypadají a fungují? Venušiny kuličky jsou obvykle dvě dohromady propojené kuličky – jedna větší a druhá menší. Uvnitř jsou duté a v této dutince je pak umístěná menší kulička. Ta se pohybuje a při chůzi a pohybu vyvolává přirozené vibrace. A ty nám umí navodit příjemné chvilky. Současně však venušiny kuličky pomohou i s ženskými problémy. Lze s nimi totiž posilovat pánevní dno. Zasunete si je do vagíny a snažíte se je v ní udržet co nejdéle. Později, když už s tím nemáte problém, trénujete s kuličkami pravidelně stahy svalů – stáhnout, povolit, stáhnout, povolit… Pokud si troufáte udržet své projevy při orgasmu na uzdě, klidně si je vezměte ráno na cestu metrem a ponechte si je po celý den – v práci, na pracovním obědě, večer v restauraci s přáteli. A u toho posilujte a užívejte si!

Mnohé typy venušiných kuliček, ale i dalších sexuálních pomůcek, se našim ženským potřebám již doslova přizpůsobily. Například BOOM Mini BO jsou statické venušiny kuličky, u nichž však lze střídat kuličky o různé hmotnosti a dělat tak v posilování pánevního dna pokroky. Je to doslova pomůcka pro silový tréning naší pochvy a příslušných svalů. BOOM HiBall se již přímo prezentuje jako posilovač pánevního dna. Jde přitom o venušiny kuličky, které však fungují jako elektrický posilovač. Je propojen s minihrami na mobilním telefonu. Splníte úkol, kuličky zavibrují, vy jste odměněny, a současně jste si zacvičily se svými svaly pánevního dna.

Povolené pánevní dno není mýtus, ale problém, který vede k potížím s udržením moči i stolice

Problémy s inkontinencí, tedy obvykle s neschopností udržet moč a s jejím únikem, postihnou někdy v životě každou ženu. Při nachlazení, při extrémní sportovní zátěži, nebo při zvedání těžkých věcí. Problémem se stává, pokud dojde k povolení svalů pánevního dna. To se dokonce mohou problémy vystupňovat natolik, že máme problém i s udržením stolice. K povolení svalů pánevního dna dochází velice často jako důsledek těhotenství a porodu. Hůř jsou na tom ženy, které mají obecně málo pohybu a pravidelně necvičí. Problematické obecně jsou pak různé hormonální změny, které přichází v období menopauzy. A řešením, jak se bez nadsázky řečeno vyhnout pleně i operaci, je včasné zahájení posilování pánevního dna pomocí vhodných pomůcek, které jsou současně erotickými.

Lascivni.cz – magazín, který vám pomůže mít přehled

Erotické hračky a sexuální život a současně erotické hračky jako pomůcky při ženských problémech – to jsou hlavní témata, kterým se magazín Lascivni.cz věnuje. Již devět let přináší rovněž skvělé recenze na ty nejlepší erotické hračky a pomůcky. Přesvědčte se – podívejte se například na top výběr ženských vibrátorů. V magazínu najdete souhrnné recenze dalších typů erotických hraček, ale i návody, jak si vybrat vibrátor pro začátečníky, jaké existují partnerské pomůcky (tedy hračky, se kterými si užíváte současně), či poradnu pro řešení různých problémů při sexu, ale i problémů se sexem souvisejících, čímž je i povolené pánevní dno.

18.7.2019 9:15| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist