Co říkají vaše šperky?

Chcete své modely ozvláštnit nějakým zajímavým doplňkem? Vybírejte si podle ověřených pravidel a nechte se inspirovat…

Trendy šperky – velká inspirativní fotogalerie

šperky inspirace fotogalerie
Při výběru doplňku dejte na první dojem. Nechejte svůj šestý smysl projevit… Nenechejte se svazovat módními hity a trendy, kovy i kameny mohou příznivě, ale také nepříznivě ovlivňovat jak vaši náladu, tak také zdravotní stav. Pokud vás v poslední době cosi trápí, přikládejte váhu i vašemu doplňku. Je sice krásný, ale…

Při výběru doplňků si připomeňte
– zda víte, jaký doplněk si můžete dovolit
– z čeho je zhotoven
– v jaké společnosti jej představíte – (relax, práce, hobby, rande)
– s čím se doplňuje – nejen šaty, ale také ostatní doplňky jsou podstatné
– i co doplňkem hodláte sdělit – šperky umí mluvit, naslouchejte jim

 

/files/dd66a4d1dbf9eba4da07bf957802a13b_58.jpg

 
Jaký doplněk si můžete dovolit

Rozhodně ten, na který se cítíte být vyzrálá. Jsou opravdu ženy, ano ženy, které jsou natolik dívenkovské, že jemné motivy přirozeně vystihují jejich něžnost. Ostatně ke křehké bytůstce se velké kameny zkrátka „nehodí.“ Pokud vás ale jejich síla přitahuje, respektujte vnitřní volání a pořiďte si „odrůdu“ daného talismanu do kapsy, či do kabelky. A naopak, jste-li rázná ženská, krev a mléko, dovolte si „šperk své velikosti.“

 

 

/files/dfc254036e9b1c0c778d32c8e3cd2d84_58.jpg

 
Z čeho je zhotoven

Výbornou volbou je také zjištění, který kov a nerost harmonizuje s vaším znamením. Nepodceňujte tuto skutečnost. Migrény, nevolnosti, alergie…nechte se dobíjet a ovlivňovat mocí a sílou kamene, ale takového, který k vám přilne.

/files/d81c8b3b0eb7c4d539903538031b9fa4_58.jpg

Jaká bude vaše společnost

Bude-li se jednat o pracovní schůzku, nechejte doma dlouhé náušnice, které odvádí pozornost. Tedy pokud to není právě vašim cílem. 🙂 V mužích dokážou probudit skryté představy.

Náušnice jsou dobrým zdrojem informací o vaší mysli, přičemž ušní boltec představuje vaši hlavu. Jak daleko je šperk od ucha, tak se také vzdalujete, či unikáte „realitě“. Nechápejte toto vyjádření mylně, nemá nic společného s IQ, nýbrž tvrzením, jak pevně pro tuto chvíli hodláte stát na zemi.

Při dohodách a čemkoli závazně společenském je navíc dobré chránit modrou čakru komunikace – oblast krku – tak, aby řetízek, či náhrdelník nespadal až kamsi hluboko mezi prsa, ale naopak citlivě obepínal hrdlo.

 

/files/3a748ea9fd572b5382a25bb4a1ef3147_58.jpg/files/6774218afc81743fdf0f44b14e453f00_58.jpg

Jak dobře zkombinovat

V jednoduchosti je krása a jednoduchost lze snadno oživit. K jednoduchým šatům volte smělé, designově nápadité doplňky. Decentnost je na místě, pokud se decentně také chcete cítit…

Náramky na zápěstích, či kotnících, hodinky, prstýnky na rukou i nohou, náušnice a případně také jejich posloupnost, brože, hřebeny i sponky do vlasů, vše zapadá do sebe jako mozaika čítanky. Hledejte mezi doplňky spojitosti, není to magie, ani náhoda, zkrátka neverbální image visáže.

Levá strana těla emoční, pravá rozumová. Kterou stranu těla více zvýrazňujete, tím způsobem se i stavíte k dané věci. Takoví i jste. Čím těsněji (či bolestněji) vás doplněk obmotává, tím svázanější, uzavřenější a tudíž složitější bude dialog s vámi.

 

/files/9056e77a1628e6eb08f9abfd5f8abc6c_58.jpg/files/2d077ff508cef451439fa15bcfb3d548_58.jpg

Co šperkem hodláte sdělit

Ostré, hranaté, pevné, hladké, lesklé – to jsou symboly, které varují: měj se na pozoru, jsem soustředěná, vím, co chci a jsem opatrná.

Kulaté, oválné, měkké, volné, matné – ženské symboly dají tušit pohodu, klid, bezpečí, jejich nositelé jsou nad věcí.

Řetězy, piercingy a další drobnůstky volají: vezmi si mě, tvrdě, rychle, hned.
Perly a perličky zase prozrazují, že s dámou se musí opatrně.
Kůže a jiné přírodní materiály vypovídají o uvolněné živočišnosti, nikoli však mravů, nýbrž spontánnosti a vnímání chodu života.
Zlato dodává energii, stříbro ji prý naopak odebírá a o kamenech už víte své. Podle množství, kombinace a druhu šperku si snadno ujasníte, zda je váš energetický tok v harmonii…

3.3.2010 12:00| autor: Renata Jarošová
Více o tématu: doplňkyTéma styl

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist