CESTA KE KREATIVITĚ aneb Namalujme si vlastní budoucnost

Život je příliš důležitý, než aby o našem osudu rozhodovali jiní, anebo nešťastné události.

cesta-ke-kreativite-1-1100x618.jpg Zdroj: Ateliér Mozaika

Od dětství v sobě máme psychické bloky, které v nás uzavírají touhu po seberealizaci. Snadno se necháme pohltit negativními myšlenkami, které nám říkají, že za nic nestojíme, anebo že spoustu věcí nezvládneme.

Aby nám život mohl poskytnout vše, co nabízí, musíme to být právě my, kdo svůj život vede.

Sebevědomí je stav, kdy si plně uvědomujeme sami sebe. Tedy jsme si zcela vědomi svých silných i slabých stránek. Teprve když si plně uvědomujeme sami sebe, jsme schopni také dělat aktivní kroky ke změnám.

Omezující faktory v sebedůvěře a kreativní tvorbě pocházejí nejčastěji od autorit.

Jako příklad uvedeme příběh Petra, kterého paní učitelka ve IV. třídě postavila před tabuli a donutila ho, aby si svléknul kalhoty. Nelíbilo se jí, že namaloval kratší nohy ke zbytku těla. Do té doby byl Petr velmi šikovný v kresbě automobilů a motorek. Na každém obalu sešitu měl nějakou svoji kresbu. Jakmile však došlo k ponížení před třídou, odmítal dále malovat.

Barvy a tvůrčí proces prokazatelně léčí a odbourávají stres

Sdílejte s námi svůj příběh, a my vám pomůžeme najít cestu zpět k vašemu tvořivému JÁ ve spolupráci s výtvarným Ateliérem Mozaika.

Napište nám svůj příběh nebo vzpomínku, která se týkala předčasného ukončení vaší kreativní tvorby. Nyní máte příležitost svůj život otočit zcela jiným směrem, vydáte-li se s Mozaikou na dobrodružnou cestu či romantické rande s vaším vnitřním umělcem.

Kromě toho, že budete moci zdarma absolvovat všechny kurzy pořádané Ateliérem Mozaika, budete mít příležitost pod vedením kouče pracovat na rozvoji osobnosti a kreativních schopností.

Můžete být z jakéhokoli města, protože Mozaika pořádá kurzy po celé české republice. Najdi si to své město na www.ateliermozaika.cz.

Obrázek od jedné účastnice, kde je vidět rozdíl z prvního a druhého dne kurzu

Ateliér Mozaika vybere příběh, který si zaslouží léčebnou péči.

Ze zaslaných příběhů vybereme ty, které se dotknou nejvíce našeho srdce. Jsem přesvědčena, že kreativita nám byla dána jako dar a my bychom kreativitu na oplátku měli ve svém životě používat.  Uvědomuji si, jak velké množství lidí se potkalo se zážitkem, který vytvořil trvalý tvůrčí blok. Ráda bych tímto krokem pomohla alespoň některým z nich. Snad se jejich kreativní proměna stane inspirací i mnoha dalším lidem. Není důležité, kde se zrovna nacházíme, ale k čemu směřujeme. Proto není nikdy pozdě začít. Vyhradit si pravidelně čas sám pro sebe a věnovat se zároveň tvůrčí činnosti, je skutečně uzdravující pro naši mysl i naši duši.“  Slova Pavly Macháčkové, zakladatelky Ateliéru Mozaika

V případě, že budete vybráni jako výherce KREATIVNÍ PROMĚNY v hodnotě až 30 000 korun, je třeba:

  • absolvovat zdarma alespoň čtyři víkendové kurzy (nárok máte na všechny, ale 4 je nutné absolvovat v průběhu tří měsíců)
  • uskutečnit 2 osobní schůzky s koučem Ateliéru Mozaika v Praze
  • skype či telefonní konzultace jednou za tři týdny
  • plnění aktivit dle zadání, které povedou k sebeuvědomění a ke svobodě vyjádření
  • chuť podělit se s ostatními čtenáři o osobní příběh, úskalí a nezdary na cestě a nakonec o dosažené úspěchy
  • Své příběhy pošlete prostřednictvím formuláře na stránkách ateliéru do konce října. 15.11.2019 Budou zveřejněny na stránkách  Ateliéru Mozaika příběhy, které byly vybrány. Nezapomeňte uvést vaše jméno, mail a telefon, na kterém vás můžeme kontaktovat.

Obrázky úplných začátečníků za pouhé dvě hodiny práce malba na plátno

Více informací o soutěži Cesta ke kreativitě a výtvarných kurzech Ateliéru Mozaika naleznete na www.ateliermozaika.cz.

Podívejte se, jakých výsledků dosáhnete za pouhé dva dny. Představte si, jak tomu může být po pár víkendech, kdy vás učí lektoři Ateliéru Mozaika. Začnete kreslit tužkou, pak budete pokračovat pastelkou nebo pastelem a skončíte u mokrých technik jako je malba akrylem či akvarelovými barvami.

V případě, že váš příběh nebude vybrán, můžete využít dárkovou poukázku v hodnotě 400 Kč/osoba

Poukaz lze uplatnit na jakýkoliv kurz Ateliéru Mozaika. Při přihlášení uveďte kód: Femina4252, abyste získali tuto slevu. Více info na www.ateliermozaika.cz.Platnost dárkové poukázky je do 30.04.2020.

11.9.2019 11:38| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist