Bydlení: Bláznivé koupelnové nesmysly

Kdo by nechtěl mít originální koupelnu. Ale originální za každou cenu? Připravili jsme pro vás několik tipů jak vaše „vodní království“ trochu ozvláštnit. No, i když většinu času budete jen kroutit hlavou a smát se 🙂

Pokud do koupelny sháníte něco opravdu nechutného, nebo se chcete někomu pomstít skutečně stupidním dárkem, neváhejte a zvolte tento dávkovač mýdla. Otřesný frňák můžete přisát třeba hned nad vanu ke stěně. Na zadní straně má totiž tři obří přísavky. Mimochodem, pokud se domníváte, že pro mýdlo vytékající z tohoto dávkovače je zelená barva tou nejnechutnější, pak ste na omylu. Daleko ohavnější je realistické béžové mýdlo.

Dockovací stanice pro iPod, zabudovaná v držáku na toaletní papír… Co k tomu dodat, moderní technologie nás neúprosně pohlcují – dokonce nás zbavují soukromí i na těch nejintimnějších místech.

Jistě jste již někdy zaslechli vtipné a jindy šokující příběhy z dob, kdy byla ještě vojenská služba pro všechny mladé muže povinná. Říká se například, že tehdy museli mladí vojíni zahřívat záchodová prkénka svým velitelům. Kdyby tenkrát měli vojíni tento termální ohřívač záchodového prkénka, měli by o starost méně.

 

Pánové, toužíte po sexy bradce, ale nikdy se vám nedaří vousy oholit tak, aby byla výsledná bradka podle vašich představ? Pořiďte si na tuto jemnou prácičku speciální tvarovač.  Tvarovač takzvané „kozí bradky“ se těší úspěchu i proto, že se dá přizpůsobit jakékoli koze, ehm…tedy bradě…

K tomuto kousku snad ne třeba se vyjadřovat – zkrátka a dobře, horní část těla má svou, bílou stranu – dolní část těla má tu druhou…

Srdce každého milovníka hororů teď zaplesá. Nemusíte být zrovna matkou Normana Batese z kultovního hororu Psycho, abyste mohli mít koupelnu plnou krve. Například tento koupelnový závěs v „elegantníchmoderních odstínech rudé a bílé“ 🙂 bude jistě tím pravým pro vás.

Nejvíce tento „model“ asi oceníte, když v tu nejméně vhodnou chvíli praskne na toaletě žárovka. Hodí se zkrátka všude, kde potřebujete tuto veledůležitou věc – toaletní papír – najít po tmě.  Tento svítící papír vás nenechá na pochybách, že se nacházíte v domácnosti, která jde s dobou.

Když na váleček o průměru mince kápnete vodu, postupně z něj rozložíte 28 × 23 cm velký kapesník. K čemu je to dobré? K ničemu, ale okolí bude koukat! Stylově zabalené ubrousky k ničemu prostě musíte mít.

Plážová obuv se může proměnit v pěkně záludnou zbraň i ve vaší koupelně. Nevinně vyhlížející kačer dokáže v nestřeženou chvíli překvapit pořádným proudem vody. Do malého zásobníku v patě jednoduše naberete vodu, pak stačí jen dupnout a proud vystříkne přímo na vaši oběť.

Záchodové hry

Rybaření na toaletu – Nudíte se opakovaným čtením deset let starých novin a časopisů na wc a přemýšlíte jak se zabavit, když jste nuceni trávit na „oné místnosti“ delší dobu? Pak je tu právě pro vás malá verze rybaření, u které můžete klidně sedět. Modrá předložkatoaletě bude sloužit jako váš nový rybníček. Pak už se jen chopíte umělohmotného prutu a začít lovit malé rybičky, které jsou také součástí balení… Na konci prutu je malý magnet, druhý magnet je na rybičkách, takže máte jistotu, že „budou brát“. To je ale hloupost, co?

 

Čtěte také:

5 nejdražších van světa

Koupelnové proměny pro každého

Nadčasová koupelna plná technologií

Sudoku toaletní papír – Sudoku je hrou tisíciletí – je všude a není před ním úniku. Nyní můžete trénovat své mozkové závity i na toaletě.  Pořiďte si tuto vychytanou hru i na vaše  WC. Tento sudoku toaletní papír je dalším stádiem celosvětové sudoku mánie a umožňuje provozovat číslofóbii i na takových místech, kde by vás to v životě nenapadlo.

 

Připraveno ve spolupráci s living.cz

11.5.2011 12:00| autor: Lucie Sýkorová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist