Brad Pitt chce mít na svatbě bývalku, Angelina zuří!

Asi jedna z nejvíce sledovaných událostí (vyjma těhotenství vévodkyně Kate) ve světě celebrit je dozajista plánová svatba Brada Pitta a Angeliny Jolie. Při jejím sledování si člověk užije náramně legrace. Nejprve zásnubní prsten, který se Angelině nelíbil, poté jídelníček a nakonec hosté. Brad chce Jennifer a Angelina zuří.

Brad se v médiích neopatrně zmínil o prosinci nebo lednu, takže svatební zvony se možná rozezní dříve, než se nadějeme. A kdo nesmí na tak velké události rozhodně chybět? Samozřejmě, že v první řadě jsou to děti slavného páru, ať už vlastní nebo adoptované, všech šest se na veselku rodičů náramně těší.

Angelina si prosadila svého bývalého manžela Billyho Boba Thorntona, se kterým je pojí i po rozvodu velmi pěkný vztah a možná i stále ampulka krve, kterou si vyměnili namísto prstýnků. Překvapivě se na svatbě možná objeví také John Voight, otec slavné herečky, se kterým má už dlouhé roky velmi problematický vztah. Zdá se, že Angelina chce vztah alespoň v určité rovině udržovat. Ovšem v nijak zvlášť důvěrné. Proslýchá se, že ji otec rozhodně nepovede svatební uličkou k oltáři. Možná ji povede její bratr James Haven. Kdo ví? I o jejich vztahu se vyrojila za celé ty roky, co je Angelina v hledáčku bulvárních novinářů hromada velmi pikantních informací včetně vášnivého vztahu.

A kdo nesmí chybět na straně ženicha? Rozhodne George Clooney, který půjde Bradovi jak jinak než za svědka. Tyto dva pojí letité přátelství a dokonce se spekuluje, že svatba by mohla proběhnout právě v Italském sídle Goerge Clooneyho. Očekává se také obrovská rozlučka se svobodou, jejíž režie by se měl ujmout právě tento věčný starý mládenec. Chybět nesmí ani matka Brada Pitta Jane. I když o její účasti se hodně spekulovalo kvůli jejím ne příliš dobrým vztahům s Angelinou. Není žádným tajemstvím, že Jane dává stále přednost Jennifer Aniston, exmanželce slavného herce. Ovšem Brad svou matku miluje, tudíž se její účast očekává, ať už se to Angelině líbí nebo ne. Světlo světa spatřila také informace, že pozvánku by měla dostat i Bradova exmanželka Jennifer. Ovšem o tom opravdu silně pochybujeme. Představa, kterak se na sebe s Angelinou po tom všem usmívají, je poněkud nereálná. I když zase by ta svatba měla opravdu říz, nemyslíte?

[[related]]

A vůbec dokážete si představit, že by vám na svatbu přišel ex vašeho partnera? My v redakci teda spolehlivě ne. 🙂

12.12.2012 12:00| autor: Dorotka G.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist