Pravdy a lži o svatbách Brada Pitta a Angeliny Jolie

Vzali se v New Orleans! Ne, vzali se na Seychelách! Nevezmou se nikdy! Vezmou se kvůli dětem! Co všechno už si bulvární novináři vymysleli o sňatku nejslavnějšího páru současnosti? A proč to dělají?

Bulvární novináři musí každý den produkovat nové zprávy, a tak nemůžou pořád jenom čekat, až se něco opravdu stane. Žijí i z toho, že předpovídají, odhadují a navrhují, co se stalo nebo co by se mohlo stát. A k nápadu na zprávu jim stačí maličkosti. Pokud někdo zapomene nosit snubní prsten, hned je z toho zpráva o manželském rozvratu. Jakmile nějaká známá herečka trochu přibere, hned se píše o těhotenství. Reese Witherspoon by o tom mohla vyprávět. Nebo Scarlett Johansson. Té nedávno stačilo, že ji paparazzi vyfotili během joggingu s jejím novým (pravděpodobným) milencem Seanem Pennem z nelichotivého úhlu.

Takový superpár, jaký při natáčení akce Mr. & Mrs. Smith utvořili Brad Pitt a Angelina Jolie, se už musel s mlhou fám, která je věčně obklopuje, naučit žít. Fotografové je pronásledují na každém kroku a neváhají pro jeden rozmazaný snímek lézt i na stromy (i v Praze, když tam Angelina natáčela Wanted). A píšící bulvaristé  vymýšlejí další a další zprávy o jejich soukromí. Svatba bývá oblíbených námětem.

Sňatek je u lidí, kteří spolu žijí šest let a vychovávají šest dětí, očekávatelná událost. A vzhledem k obrovské známosti a popularitě dvojice by ji žádné médium nechtělo propásnout. Někteří jsou ale nedočkavější než jakýkoli zamilovaní snoubenci a Pitta s Jolie už párkrát sami oddali.

Poprvé Angelina dementovala zvěsti o manželství s Bradem už v roce 2006, asi půl roků potom, co se jim narodila první biologická dcera. Pak oba prohlašovali, že se vezmou, až se všechny páry, včetně homosexuálních, budou moct v Americe legálně brát. Že ani jeden manželství nepovažuje za zásadní podmínku šťastného vztahu, dává smysl, když oba za sebou už takový svazek mají. Brad si bral ve velkém stylu Jennifer Aniston, Angelina si ve skromném stylu vzala Jonny Lee Millera (v kožených kalhotách a bílém tričku popsaném krví) a Billy BobThorntona (ve Vegas). Přesto se zprávy o jejich svatbě vynořovaly dál.

V roce 2008 stačilo, aby se v New Orleans konala velká, drahá svatba evidentně chráněná proti očím veřejnosti, a časopis Star hned referoval o sňatku roku. Teprve pak si ověřoval, že šlo o obřad rodiny jedné místní elity. Brad a Angelinou se ve městě postiženém hurikánem Katrina „jenom“ věnovali charitě. Podobně dočasně „zaručená“ byla i zpráva, že se pár vzal loni na podzim na Seychelách, kde rodina trávila dovolenou. Taky se psalo, že Brad už nechce žádné děti, dokud nebude svatba, nebo že Angelina darovala partnerovi k narozeninám zásnubní prsten.

Na webu se můžete i dočíst návrhy a odhady, jak by tahle svatba snů mohla vypadat, kde by se mohla konat, jaké šaty by si nevěsta mohla obléknout a jaké květiny použít na výzdobu. Dokud budou prostě tihle dva spolu a dokud se opravdu nevezmou, takové zprávy bulvár nepřestanou bavit. Zvlášť když nedávno Brad Pitt připustil, že by k sňatku opravdu mohlo dojít: „Naše děti se nás na svatbu ptají, čím dál víc to pro ně znamená. A to je něco, o čem musíme uvažovat.“ Samozřejmě i takové krátké hercovo prohlášení do rozhovoru pro jeden americký časopis se pro další média stalo hned zprávou dne.

3.6.2011 12:00| autor: Aneta K.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist