Femina.cz » Magazín » Celebrity » Stále úspěšná Kate Moss: Jak to dělá? Drogy, mejdany a provokace.

Stále úspěšná Kate Moss: Jak to dělá? Drogy, mejdany a provokace.

Stále úspěšná Kate Moss: Jak to dělá? Drogy, mejdany a provokace.

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 20. 01. 2014

Z káčátka z britského Croydonu se rychle stala jedna z nejslavnějších modelek světa. Za svou slávu a možnost být tváří značek Chanel či Calvin Klein však zaplatila daň.

Unavená a starší než ve skutečnosti – tak vvypadá modelka Kate Moss nejčastěji v současnosti. Na fotkách má popelavou, mastnou pleť, rozchuchané vlasy, oči nepřítomně, unaveně těkají. Záliba ve večírcích, jejichž je hlavním tahounkou, se prostě musela někde projevit. Jen je smutné, že Kate by na vzhledu mělo záležet daleko více než jiným ženám. Sotva si lze asi představit, že v šedesáti bude vypadat jako šťabajzna a stejně jako její kolegyně Twiggy nafotí sérii reklamních fotek pro Mark´s and Spencer.

Ta dívka od vedle, která nejprve zaujala svou přirozeností, přitom zářila na módním nebi dlouho a ani nyní není její kariéra u konce. Dcera barmanky a cestovního agenta se stala se britským klenotem. Udivovala abscencí studu, pózovat nahá jí nečinilo žádný problém.

Jenže pak přišly různé skandálky, začalo se jí říkat kokainová Kate. Fotka jako důkaz, na němž šňupe kokain, se objevila v roce 2005 na titulce bulvárního Mirroru.

I přesto že jí onen snímek málem srazil vaz, vrátila se po pár měsících zpátky. Přestože se od ní s hnusem odvrátilo několik zvučných značek, jako například Burberry, v příštím roce vydělala dokonce ještě více peněz! Jako modelka se vrátit dokázala, nicméně něco v ní zemřelo dávno předtím.

V devadesátých letech halil Katein svět červený sametový koberec. A ona se po něm procházela zářící a šťastná ruku v ruce s šarmantním Johnnym Deppem. Jenže pak přišel rozchod, který ji hodně zlomil. Od té doby, jako by zakopla o bludný kámen, její život lemovali partneři špatní a ještě horší. Vzpomeňme na temné období po boku muzikanta závislého na drogách s psychopatickým chováním Peta Dohertyho. A hned následující rok po rozchodu byla vyfotografována ve společnosti Jamieho Hince – oba potlučení až běda s řeznými ranami na obličeji. Tvrdili, že se zranili o Vánocích, když na ně spadla dekorace...

Teď je jí čtyřicet – to je věk, v němž chce většina žen působit elegantně a noblesně. Ne tak Kate, která se nechala před svými narozeninami vyfotit pro Playboy v předklonu na všech čtyřech oděná do kostýmu králíčka. Feministka z Kate zřejmě nikdy nebude, stejně jako nikdy nepůjde příkladem. Vzpomeňme rok 2011 a kampaň Den bez cigarety, kdy se po molu na přehlídce Marca Jacobse prošla jak jinak než s cigaretkou (mimochodem denně jich vykouří třicet).

Pravdou ovšem je, že zatímco její souputnice z devadesátých letech jako Linda Evangelista, Christy Turlington či dokonce Naomi Campbell už vyklidily mola, Kate se stále drží. „Něco na té Kate asi je,“ musejí přiznat i její zapřísáhlí odpůrci, kteří ji nazývají jen věšákem na šaty.

Foto zdroj: Shahendra.tumblr.com, theheritagestudio.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
21. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
20. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

23. 10. 2016 Horoskop Váhy

Netlač na pilu, nesnaž se věci, které chceš, aby se vyřešily, uspěchat. Odstup na chvíli stranou a nech, ať Vesmír pr... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist