Femina.cz » Magazín » Celebrity » Emma Watson: Příběh dívky, kterou sláva nezkazila

Emma Watson: Příběh dívky, kterou sláva nezkazila

Emma Watson: Příběh dívky, kterou sláva nezkazila

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 02. 12. 2010

Po dlouhých letech strávených natáčením filmového Harryho Pottera se představitelka Hermiony Emma Watson (20) konečně navrátila do normálního života. Je krásná, svěží, bohatá... a překvapivě zcela nohama na zemi.

Když v červnu dotočila poslední scénu Harry Pottera, pocítila Emma smutek. "Ten poslední den byl dost pohnutý," přiznává půvabná herečka. "Bylo mi smutno - skončila se tím jedna dlouhá éra. Byla to pro mě velká lekce a zkušenost. Vložila jsem do té role všechno, co jsem mohla, a hodně jsem si toho také odnesla." Na druhé straně už Emmu nic neomezuje v normálním životě. Konečně si mohla nechat ostříhat vlasy a nyní se může plně soustředit na studium anglické literatury na Brownově univerzitě v Rhode Islandu.

"První rok na univerzitě jsem víceméně hledala půdu pod nohama. Našla jsem si skvělou skupinu kamarádek a pochopila, co od nás profesoři očekávají," vysvětluje Emma s tím, že ji spolužáci mezi sebe přijali skvěle. Když se na jedné z prvních hodin přihlásila a přesně ve stylu Hermiony podala profesorovi precizní odpověď, ze zadních lavic se ozvalo: "Dvacet bodů pro Nebelvír!" Emma si nicméně pochvaluje, že svým spolužákům může důvěřovat. "Studenti tam mají smysl pro kolektiv a drží při mně. Loni jsem je pozvala na narozeninovou party a aniž bych je o to žádala, ani jedna fotka se neobjevila na Facebooku."

První knížku o Harry Potterovi zhltla jako sedmiletá. O dva roky později přišla na filmový konkurz. "Cítila jsem, že postavě Hermiony plně rozumím. Byla úplně jako já." Její šance dostat roli byly mizivé - neměla protekci ani zkušenost s herectvím. Byla ale připravená všem dokázat, že na sobě umí dřít. A neúnavně dře dodnes, přestože by si mohla dát nohy na stůl a žít z renty. To ale neni nic pro ni. Stejně jako pro ni nejsou výstřelky bohatých, marnivé utrácení ani drogy. 

"Jsem zvyklá dělat si věci po svém, ale nikdy jsem necítila potřebu být rebelka," prohlásila Emma. "Vždycky jsem měla hodně svobody, možná až moc. Začala jsem pracovat v deseti letech. Od osmnácti žiju samostatně, vydělávám vlastní peníze, cestuju po světě... Proti čemu bych se měla bouřit? Moji rodiče mě chtěli ochraňovat, ale nevěděli jak. Učila jsem se vlastními chybami. Přes noc jsem se stala slavnou. Všechno se seběhlo tak rychle, že jsem si to ani nestačila uvědomit."

Nyní se chce Emma zaměřit hlavně na školu. Herectví prý půjde na čas stranou. Stejně jí to ale nedalo, a kývla na roli ve školním představení Čechovovy hry Tři sestry. Zřejmě ji k tomu přemluvil její nový objev, španělský hudebník Rafael, se kterým se dala dohromady právě na univerzitě. Jak vážná tato známost je, Emma neprozradila. A spolužáci s ní, jak víme, drží basu. Uvidíme časem, co se z toho vyvrbí.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
14. 07. 2011 Veronika Emma Watson (reakcí: 0)
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 Lafik Emma (reakcí: 0)
17. 03. 2011 krockovapavla .) (reakcí: 1)
27. 02. 2011 Handale Emma Watson (reakcí: 0)
27. 02. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
25. 02. 2011 Lucka258 Emma (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

08. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Dnes bys měla zapomenout na práci a dopřát si pořádný relax. Je jedno, jestli to bude doma ve vaně, nebo si zajdeš na... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist