Femina.cz » Magazín » Celebrity » Cate Blanchett a její Oscar. Konečně sex ve třech?!

Cate Blanchett a její Oscar. Konečně sex ve třech?!

Cate Blanchett a její Oscar. Konečně sex ve třech?!

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 06. 03. 2014

Australská herečka Cate Blanchett má od nedělního večera nového kamaráda. Z pozlacené sošky, kterou dostala za svůj výkon ve filmu Woodyho Allena Jasmíniny slzy, prý nedokáže spustit oči. A manžel Andrew Upton se musí smířit s tím, že od nynějška patří jejich manželská postel i Oscarovi.

Můj muž a já jsme byli zatím nejblíž trojce,“ pochlubila se herečka s úsměvem na rtech s novou zkušeností oscarové moderátorce Ellen Degeneres v rozhovoru pár hodin po ceremoniálu. Je vidět, že si svého Oscara opravdu hýčká a že je hollywoodský klučina v dobrých rukou.

Cate byla z celé té slávy tak unavená, že v botách na podpatcích škobrtla a nebýt pohotové Ellen zřejmě by se poroučela k zemi. „Tak co vám mohu nabídnout? Mám tu visine, ibuprofen, vodu, banán,“ nezapřela dobré srdce komička ve snaze pomoct vyčerpané hvězdě, která vzápětí poprosila o peřinu a kafe. „To víte, moc jsem toho nenaspala,“ omlouvala se čerstvá držitelka nejcennější filmové trofeje a pak začala mluvit o tom, jak ji kromě nedostatku spánku potrápil i pořádný hlad, a to i přesto že se na nedělním ceremoniálu kromě sošek poněkud netradičně podávala i večeře. Ellen v roli hostitely totiž večer pojala, jako kdyby se konal u ní v obýváku, a svým hostům nechala dovézt pizzu v krabicích. Nedostalo se ale bohužel na všechny.

Na zlomené srdce se dá zemřít.  Nevěříte? Věřte!

Na zlomené srdce se dá zemřít. Nevěříte? Věřte!

Říká se tomu syndrom zlomeného srdce. Lidé, kteří přišli o svého blízkého, jsou v následujících š...

Nevadilo to. I se spánkovým deficitem a škrundajícím žaludkem Cate Blanchett zářila. Svou image křehké víly podtrhla šaty z dílny Armaniho v odstínu „nude“ poseté křišťály Swarovski, vše doplnila šperky Chopard. Škoda, že se nerozdávaly ceny za nejromantičtější róby, Cate by si určitě dokráčela pro další sošku. Ale kdo čekal unylou nymfu, která bude nudně řečnit, byl na omylu anebo i víly prostě mají smysl pro humor: „Sedněte si, jste příliš staré na to, abyste stály,“ vyzvala něžně vypadající čtyřiačtyřicetiletá herečka své kolegyně Meryl Streep, Amy Adams, Sandru Bullock, které jí při předávání Oscara vzdávaly hold vestoje. Jen doufejme, že to přítomné skutečně braly jako vtip.

Ale Cate perlila i později v rozhovoru, který živě přenášela televize CNN. „Jste první australskou herečkou, která podruhé dostala Oscara,“ (pozn.red.: poprvé sošku obdržela v roce 2004 za vedlejší roli herečky Catherine Hepburn ve snímku Letec) připomněla australská novinářka. „Tak na to, do prdele, nezapomeňte!“ překvapila svou upřímnou odpovědí Blanchett a vzápětí se strhla lavina smíchu. Snad v Cate nějaký režisér brzy objeví potenciál výborné komičky, smysl pro humor rozhodně nezapře a dá se říci, že nebýt jí, byli by letošní Oscaři poněkud nudní.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
06. 03. 2014 pepina . (reakcí: 0)
06. 03. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

23. 03. 2017 Horoskop Lev

Šéf dnes nečekaně povýší kolegyni na místo, po kterém jsi toužila ty. Namísto toho, abys začala kolegyni pomlouvat, n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist