Ti nejúspěšnější studují MBA na Business Institut i v roce 2023

„Být úspěšná“. Ruku na srdce. Znělo jedno z novoročních předsevzetí nějak takhle? Pokud ano, je na čase tento závazek naplnit a být v roce 2023 opravdu úspěšnou.

titulka-pr-clanek-online-mba-1-1100x618.png Zdroj: CANVA.com

Máte na to jeden rok a ideální čas začít právě teď. Pohodlně se usaďte, začíná se studium MBA.

Přesně tam totiž začíná tajemství úspěchu. Studium MBA na Business Institutu je pro vás ta správná volba, pokud chcete být úspěšná ve své kariéře, podnikání, chcete být osobnostně lepším člověkem, nebo prostě chcete rozvíjet to, co vás baví a neustále se zlepšovat.

Časový tlak je v dnešní době kladen opravdu všude. Právě proto nabízí Business Institut, lídr na poli postgraduálního a manažerského vzdělávání, 100% online MBA studium, jehož forma je interaktivní, efektivní, časově flexibilní, díky čemuž si vy určujete kdy, kde a kolik času studiu věnujete. Kromě časové úspory tak získáte i prostor pro vytvoření studia na míru, které bude pro vás přínosné, motivující a vytěžíte z něj tak maximum.

Online MBA studium na Business Institutu začíná výběrem z nabídky až 16 MBA programů. Vybere si zaručeně každý, ať už se chcete vzdělávat v tradičních či více specializovaných programech. Po výběru vhodného programu následuje samotné studium, které trvá jeden rok. Během této doby studujete prostřednictvím moderní e-learningové platformy, díky které máte studium neustále v kapse či kabelce prostřednictvím svého chytrého telefonu či tabletu. Studujete z množství materiálů, publikací, videokurzů, přednášek a k dispozici je také online knihovna obsahující tisíce titulů, které vám usnadní studium. Vzdělávají vás zkušení lektoři či pedagogové, kteří jsou odborníci, připraveni vám pomoci na vaší studijní cestě. Kromě samotného studia můžete získávat poznatky i z inspirativních přednášek s odborníky, doplňkových videí či prostřednictvím online konzultací.

Absolventi jednoletého online MBA studia se shodli, že studium mělo pozitivní vliv na jejich rozvoj, zvýšili si svoji hodnotu na trhu práce, po absolvování studia získali okamžité povýšení, vyšší platové ohodnocení, jedním slovem se stali úspěšnými.

Chcete se v roce 2023 stát úspěšnou i vy?

Jednoduše si podejte přihlášku na MBA studium a začněte už dnes. Ti nejúspěšnější studovali MBA na Business Institutu. Přidejte se k nim.

13.3.2023 12:00| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: knihovna

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist