Řekni mi, jaké nosíš kalhotky a já ti povím, jaká jsi aneb Co o nás prozradí spodní prádlo

Nejsou kalhotky jako kalhotky. Víte například, že tento kousek spodního prádla o vás prozradí více, než byste kdy byla vy sama ochotná přiznat? Že díky vaší oblibě jednoho určitého střihu a barvy dokáže muž poznat, co se ve vás skrývá? Zkrátka, ještě než spolu skočíte do peřin, bude vědět, jestli jste vášnivá, hravá, či křehká duše.

I když spodní prádlo, potažmo kalhotky, vybíráme především účelně, přesto má každá z nás slabost pro něco jiného. Jedna nedá dopustit na klasické bavlněné a další nevyjde z domu bez svůdné krajky. A nejen střih o nás mnohé napoví, i výběr barvy je pro muže dobrým vodítkem. Tak tedy, copak že o nás naše kalhotky prozrazují?

Klasické

Je pravda, že kalhotky klasického střihu ponechávají mužům velký prostor pro fantazii, ale na druhou stranu mohou některým připadat nezajímavé a nudné. Na ženu vyznávající tento druh kalhotek tak může být občas nahlíženo jako na konvenční, usedlou a bez fantazie, i když ona sama by toto vše nahradila slovem praktická. Ovšem pozor, jsou i muži, kteří si v klasické čisté linii tohoto střihu libují.

Brazilky

Svůdné, s kouzelnou mocí vyčarovat vám sexy pozadí. Žena, která si tyto kalhotky oblíbila nehraje na náhodu, dokáže ze svých případných nedostatků udělat přednost a muž má jistotu, že našel partnerku do nepohody, a že se s ní nebude nudit.

Tanga

Tanga buď milujete, nebo nesnášíte. Pro ženy, které tyto kalhotky jednou pro vždy odepsaly, jsou synonymem necudnosti, nestydatosti a provokace. A naopak ženy, které si je zamilovaly se za svou necudnost ani náhodou nestydí a rády provokují.

článek

Krajkové

Tak na krajku muži hodně slyší. Z jejich pohledu krajka = erotika. Po krajce sáhne žena sebevědomá, plná sexuální energie, pro kterou na poli erotiky neexistují žádná tabu.

S obrázky

Kalhotky s potiskem volí žena hravá a nespoutaná, co chvilku neposedí a nesnáší stereotyp. Do jisté míry žena v takovém spodním prádle působí na muže roztomile a něžně. Ale s přibývajícím věkem bychom na zvířátka, srdíčka a nejrůznější pohádkové postavičky měly zapomenout. Tady už o roztomilosti nemůže být řeč.

A co říkají barvy?

  • Tělová: Jsem přirozená, jsem přímá, budu ti oporou.
  • Bílá: Jsem nevinná, jsem bezbranná, ochraňuj mě.
  • Růžová: Jsem beznadějná romantička a chci být dobývána.
  • Světle modrá: Jsem něžná, jsem křehká, hýčkej mě.
  • Červená: Jsem hříšná, jsem divoká, plná energie.
  • Černá: Jsem vášnivá, jsem smyslná, budu tě svádět.
  • Lahvově zelená, vínová: Jsem náročná, miluji rozmazlování.
  • Kombinace barev: Jsem nespoutaná, jsem nevázaná, chci se bavit.

Tak co, milé dámy, jaká barva je ta vaše? A kterým kalhotkám dáváte přednost? Pochlubte se nám. A pro inspiraci mrkněte do naší svůdné fotogalerie.

Foto zdroj: profimedia.cz

9.9.2014 12:00| autor: Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist