Proměňte koníček v úspěšný business: jak si otevřít studio jógy?

Jóga není jen cvičení, pro mnohé je to také filozofie a životní styl.

18-femina.cz-titulka-1100x618.jpg Zdroj: elements.envato.com

Pomáhá vám uvolnit se, zlepšit kondici a zvládnout starosti každodenního života. Pokud patříte do této skupiny lidí, jsou následující řádky určeny právě vám. Připravili jsme pro vás užitečné tipy, jak ze svého koníčku udělat byznys a otevřít si studio jógy, kde můžete předávat své zkušenosti.

Klíčem k úspěchu je výběr správných prostor

Mezi nejdůležitější věci patří výběr správných prostor, ve kterých se účastníci vašich lekcí jógy budou cítit dobře. Zaměřte se na čistotu a vhodně velký a dostatečně vzdušný prostor. Vzhledem k rostoucím cenám energií si však vše dobře spočítejte a připravte se na to, že ceny nájemného mohou brzy také vzrůst.

Výměníky tepla Sondex nebo vylepšení ventilačního systému rovněž pomohou snížit náklady na vytápění. Při výběru prostoru se informujte také o rozvodech a předchozí údržbě, abyste nemuseli krátce po otevření studia jógy řešit poruchu přes nonstop krtkovanie. Smlouvu si také důkladně prostudujte a konzultujte ji s odborníkem.

Marketing a online prezentace

Otevřít si studio jógy a očekávat, že lidé začnou chodit sami, není příliš reálné, a zejména na začátku se vyplatí udělat malou propagaci. Je důležité, abyste potenciálním zájemcům co nejvíce usnadnili přihlašování do kurzů. V tomto ohledu bude pro zájemce obzvláště užitečný rezervačný systém na web, který vám navíc usnadní práci.

Nabídněte něco navíc

Pokud je vaše firma zdravá, pocítí to i vaši klienti. Proto byste neměli zapomínat na pravidelný audit vo firme a také nabídnout něco navíc, co účastníci jógy ocení. Zajímavou možností je pořádání speciálních akcí pod širým nebem, jejichž místem konání se může stát moderná wpc terasa.

Foto: elements.envato.com

3.10.2022 7:28| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist