Potřebuješ krátkodobou půjčku nebo prostředky na zajištění bydlení? Vše můžeš snadno vyřídit online

Nedostávají se ti finance právě ve chvíli, kdy je nejvíce potřebuješ? Potřebuješ situaci vyřešit rychle? Řešením pro tebe může být krátkodobá půjčka.

Ani krátkodobá půjčka nemusí mít vysoké úroky

Krátkodobé půjčky má většina z nás spojeny s vysokými náklady na jejich splácení. Vždy to tak ale být nemusí. Jen je třeba se dobře porozhlédnout na trhu a vybrat si poskytovatele, který nabízí opravdu výhodné podmínky. A pokud chceš peníze opravdu rychle, nezapomeň si ověřit, za jak dlouho od podání žádosti o půjčku požadovaný obnos obdržíš. Krátkodobá půjčka bez vysokých poplatků a úroků pro tebe může být to pravé a dostupné řešení.

Rychlá půjčka s penězi do tří dnů? Jde to

Jsi ve finanční tísni? U společnosti Asisteam můžeš získat potřebnou částku během pouhých tří dnů. Prostředky tak budeš mít téměř okamžitě k dispozici. A rychlá půjčka ti pomůže získat částku ve výši až 3 000 000 Kč.

Vše vyřídíš pohodlně online

Ať se jedná o krátkodobé půjčky nebo o půjčky na bydlení, u Asisteam vše vyřídíš přes internet. Jednoduše z domova či odkudkoli na světě vyplníš online žádost, do které vyplníš požadované údaje. Po vyplnění žádosti si s tebou domluví schůzku úvěrový poradce, který s tebou projde všechny body smlouvy a pomůže ti najít nejvýhodnější řešení. Dojede za tebou kamkoli v rámci celé České republiky.

Chceš si půjčit na delší dobu?

Můžeš získat půjčku s dobou splácení až 25 let. U společnosti Asisteam si tak lze snadno vyřídit půjčky na bydlení případně, pokud již splácíš několik závazků, třeba konsolidovat své úvěry. Snížíš tak pravidelné měsíční splátky a navíc ušetříš na poplatcích za vedení úvěru. A vyřešíš tak i situaci, kdy potřebuješ vyplatit exekuci.

Pro koho je krátkodobá půjčka nebo půjčka na bydlení vhodná?

Půjčka je vhodná pro všechny, kdo se ocitli ve finanční tísni nebo jim chybí prostředky pro vyřešení naléhavé životní situace. Prostředky mohou snadno získat jednotlivci, rodiny s dětmi i podnikatelé.

1.7.2019 3:47| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist