Novoroční předsevzetí, která budete chtít dodržet

Ženy jsou na sebe obecně více přísné než muži. Snaží se svým perfekcionismem být pro všechny tou nejlepší, proto si rády dávají i novoroční předsevzetí mnohem častěji. Jaké předsevzetí si letos můžete vybrat, abyste je doopravdy dodržely? Sepsali jsme pro vás ty, které za to opravdu stojí.

obrazky-clanky-3-1100x618.png Zdroj: Canva

Zdravé a kvalitní jídlo

Účinnější, než dodržování různých diet, je jednou provždy vynechat ze svého jídelníčku prefabrikované potraviny, obložené bagety a chlebíčky z obchodu, sladkosti a různé druhy fast foodu. Dejte si za úkol se svému jídlu věnovat, aby se kvalitně a dostatečně vyživilo vaše tělo.

Hezké věci noste rovnou, neschovávejte je

Myslete na to, že hezké věci tu jsou proto, aby zpříjemňovaly naše obyčejné dny. Neschovávejte si hezké kousky jen na výjimečnou situaci, která ani nemusí přijít.

Užijte si večer doma

Nedovolte, aby vám život řídil tzv. fenomén FOMO („fearofmissingout“), strach, že něco zmeškáte. Udělejte to právě naopak, s radostí zmeškejte cokoliv, co pro vás není opravdu důležité, ale naopak si dopřejte večer o samotě s knihou nebo vanou plnou pěny.

Začněte studovat

Nový roční kalendář se zdá být ideální příležitostí k plnění svých plánů v oblasti vzdělávání. Myslete na svůj přehled, dostatečné znalosti ve svém oboru a zaměřte se na sebe. Najděte si obor, který vás bude bavit a získáte tak prestižní titul s mezinárodními akreditacemi.

EuropeanSchoolof Business & Management SE je škola s mezinárodní působností, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBA, BBA, LLMMSc.

Výuka na ESBM probíhá převážně online, díky čemuž mohou studovat i ti nejvytíženější ženy, které nemají čas pravidelně docházet na výuku.

Začnete s novým sportem, který vás baví

Vyzkoušejte pohyb, který vás vždycky lákal. Nebo si zajděte spontánně po práci na jógu, když se potřebujete po celém dni pořádně protáhnout.

Více se usmívejte

Víte, že když se usmíváte, automaticky si tím zlepšujete náladu? Při úsměvu mozek začne vylučovat hormony štěstí a sladí vám tak vaši náladu s výrazem na tváři.

4.1.2023 1:24| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist