Mohou maminky kariérně růst? Rozhodně ano!

Mateřství je pro většinu žen krásné, ale zároveň obtížné období. Každodenní režim i celkový životní styl se nám během něj obrátí vzhůru nohama. Kvůli péči o dítě ovšem není nutné rezignovat na svůj dosavadní život. Naopak tuto dobu můžete využít třeba k dalšímu studiu, díky kterému se skvěle připravíte na opětovný vstup do pracovního procesu.

obrazky-clanky-1100x618.png Zdroj: Canva

I během mateřské se dá studovat

Jestliže máte bakalářský titul a rády byste svoje vzdělání rozšířily, směle do toho! Že něco takového nejde s péčí o dítě zkombinovat? Nebojte se, s volbou správné školy je to hračka. European School of  Business & Management (ESBM) nabízí časově flexibilní studium, které bez problémů zvládnete. Pokud jste vždycky pokukovaly po manažerských pozicích, je to ideální volba, jak si v tomto oboru rozšířit obzory. Na konci získáte prestižní titul MBA (Master of Business Administration).

Vrhněte se třeba na psychologii

Práce manažera samozřejmě není jen strohé řízení procesů. Je to především komunikace s lidmi a těm je nutné porozumět. Proto ESBM nabízí studium v oboru Manažerská psychologie. Seznámíte se tu s účinnými psychologickými metodami a zjistíte, jak je aplikovat v praxi. Zaměříte se na umění naslouchat a vnímat potřeby druhých, naučíte se zvládat stresové situace a řešit konflikty. Získané dovednosti vám umožní vést efektivně tým, kde budou všichni spokojení. A to je základní předpoklad k tomu, aby odváděli skvělou práci. V neposlední řadě se dozvíte, jak sladit pracovní a osobní život, což je pro ženy s dětmi obzvláště důležité.

Studujte kdykoli a pod vedením profíků

Jednou z hlavních výhod studia na ESBM je, jak už bylo řečeno výše, časová flexibilita. V žádném případě po vás nikdo nebude chtít, abyste denně vysedávaly na nudných přednáškách. Studium totiž probíhá z velké části online. Využívá moderní e-learningový systém, díky kterému se můžete připojit kdykoli a odkudkoli.

Součástí výuky je i prezenční část, která probíhá ve čtyřech celodenních blocích, a to vždy v sobotu. Setkáte se tu s lektory, kteří jsou skutečnými profesionály v oboru a předají vám celou řadu užitečných informací i praktických dovedností. Během studia je můžete kdykoli požádat o individuální konzultaci nebo zodpovězení vašich dotazů.

Praxe nade vše

Studium je rozdělené do tří bloků, které se dále dělí na jednotlivé moduly. Některé jsou společné všem, jiné jsou volitelné, takže si můžete výuku přizpůsobit na míru vašim zájmům a preferencím. Nezáživné biflování rozhodně nečekejte. Škola preferuje takzvaný Oxfordský model, který u studentů podporuje samostatné myšlení, vyhledávání informací i logickou argumentaci – tedy dovednosti, které rozhodně uplatníte v reálném pracovním světě.

Studium MBA trvá jeden rok a začít můžete prakticky kdykoli. Podmínkou je bakalářský titul, případně předchozí manažerská praxe. Nemusíte skládat žádné přijímací zkoušky, stačí zaplatit školné, které si lze rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.

Na konci studia už na vás bude čekat vysněný titul MBA, který vám otevře dveře k vyšším pracovním pozicím i skvělému platovému ohodnocení.

20.6.2022 1:11| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist