Look najaro 2005

Jaro pro nás představuje v těchto dnech jen vzdálený pojem a touhu. Ulice měst a vesnic jsou zahaleny bílou rouškou sněhu a lidé jsou zabaleni ve svém neforemném oblečení od hlavy až k patě. Číslo na teploměru jen potvrzuje, že zima bude vládnout ještě ho

Jen výlohy obchodů nám sdělují, že existuje čtvero ročních období. Vystavují se v nich modely těch nejodvážnějších střihů a nejveselejších barev. Snad se můžeme spolehnout na tradici a doufat, že po zimě vždy přijde ta světlejší a teplejší část roku. Nikdo z nás si nedokáže představit, že za pár měsíců nás bude halit jen to nejnutnější oblečení tak, abychom přeci jenom nepohoršovali své okolí.

Zkusme si nyní představit, jak by přibližně mohl vypadat náš look na jaro roku 2005. Všude bude převládat volnost a přirozenost. Lidé budou usměvaví a ženy si uvědomí, že opravdová krása sídlí uvnitř. To se projeví na jejich výrazu i výběru oblečení.

Šaty budou z těch nejjemnějších materiálů a jejich barvy budou vyprávět pohádky tisíce a jedné noci. Uvidíme tmavě modrou, šafránově žlutou či křiklavě oranžovou. Celý vzhled bude umocněn těmi nekrásnějšími a také největšími šperky, které se budou nosit na různých místech našeho těla.

V úpravě vlasů bude převládat nedbalá elegance. Zapomeňte na nějaké složité účesy, se kterými se moříte každé ráno. Na jaře stačí vlasy vyfoukat a můžete se věnovat daleko příjemnějším věcem.

I v líčení se vrátíme k přirozenosti. Vaše oči se rozzáří krémovými stíny, pleť dostane bronzovou barvu a rty zvýrazníte jemně broskvovým leskem na rty.

Nastane doba, kdy se všichni budou přiklánět k heslu: „Ve zdravém těle zdravý duch.“ Jste-li zastáncem této myšlenky, můžete začít s přípravou již dnes. Body za snahu vám jistě budou za čas přičteny k dobru.

28.2.2005 12:05| autor: Kamila Čepková
Více o tématu: jarní módateploměrzima

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist