Jízda ve městě

Každá z nás – holek z města – se pravidelně potýká při dojíždění do práce s kolonami. A protože mě to už nebaví a svá rána si představuji o poznání příjemnější, rozhodla jsem se vyměnit jízdu autem za cestování elektrickou koloběžkou.

kolobezka1-1100x618.jpg Zdroj: sencor

Důvodů, proč jsem se vykašlala na každodenní dojíždění do práce autem, je kromě zjevné možnosti vyhnout se kolonám, hned několik. Elektrická koloběžka mi oproti jiným alternativám více vyhovuje, protože při jízdě na kole se člověk zpotí a na motorku se bojím v šatech do práce sednout a kličkovat městským provozem. Sportovní výkon to sice není, ale vyžaduje to aktivaci svalů kvůli rovnováze, takže se po cestě protáhnu a taky strávím nějaký čas venku – mimo domov nebo kancelář. Díky ušetřeným minutám si mohu třeba ráno přispat nebo se v klidu nasnídat.

Šetrná k peněžence i životnímu prostředí

Vzhledem k aktuálním cenám pohonných hmot navíc ušetřím. Cestování tímto způsobem mě totiž vyjde přibližně na 4 koruny za jedno dobití / přibližně 45 kilometrů jízdy, což je několikanásobně méně než tankování do bezedného automobilu. Do prasátka tím pádem přidám nějakou tu stovku na kabelku, na kterou si už dlouho myslím, a ještě šetřím životní prostředí. Doprava bez zplodin, které ničí ovzduší, může být i zábava!

Na koncert, do divadla i do práce

Usnadnit si cestu do práce pro mě ale nebyl jediný důvod, proč jsem si koloběžku pořídila. Cestu do centra města za kulturou, do divadla, na koncert nebo na rande u mě vždy provází obavy, kde zaparkuji, pokud tedy vůbec. S koloběžkou nic takového neřešíš, zaparkuješ téměř kdekoliv – a tím rozhodně nemyslím „na hulváta“, a helmu uložíš do šatny. Řešíme-li společenské události tak, i když to asi není nutné připomínat, pozor na jízdu v lodičkách! A vlastně pozor i na partnera😊. Přiřítit se na první rande na koloběžce, která ti bude dělat doprovod na procházce městem, nemusí být zrovna nejlepší nápad. Zato společný výlet, třeba kousek za město, mohu jen doporučit.

Bezpečnost na prvním místě

I při spanilé jízdě na koloběžce jsme samozřejmě součástí provozu a příslušná pravidla musíme respektovat jako všichni ostatní. Pro bezpečnou jízdu stojí navíc zato riskovat lehce pomačkaný účes a používat helmu. Pro přesuny za šera a v noci je pro lepší viditelnost koloběžka vybavená LED světly.

Rychle a stylově

Jízdě na koloběžce lze úspěšně propadnout. Pokud se pro ni rozhodnete, plánujete jezdit pravidelně, pořádně prozkoumat i vzdálenější okolí stojí za to investovat do SENCOR Scooter TWO s výkonem 400 W a dojezdem až 45km. Maximální rychlost 25 kilometrů v hodině garantuje, že se pohodlně a bezpečně vyhnete čekání v kolonách i čekání šéfa, partnera či kamarádky na vaši maličkost v cílové destinaci. Veškeré informace o koloběžce (ujeté kilometry, stav baterie, možný dojezd apod.) jde snadno sledovat ve speciální aplikaci pro chytrá zařízení.

Elektrická koloběžka | SCOOTER TWO | Sencor10 999 Kč |www.planeo.cz

Aplikace SENCOR SCOOTER je dostupná na Google Play i v Apple AppStore.

25.5.2022 7:01| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: cestováníprvní rande

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist