Jak zvolit nejlepší kolagen na trhu

Současný trh nabízí velmi širokou škálu kolagenů, přičemž mnoho značek nedbá na správnou kvalitu, stravitelnost jejich produktu a na ekologickou neškodnost jejich balení. Jakým způsobem vybrat kvalitní a ekologicky neškodný kolagen?

depositphotos_179833162_l-1100x618.jpg Zdroj: depositphotos.com

Proč je kolagen důležitý

Kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou ve tvém těle, starající se o všechny pojivové tkáně (a nejen o ně). Jeho nedostatek se brzy projeví vážnými zdravotními i kosmetickými potížemi. Příkladem můžeme zmínit bolest kloubů, závažné trávicí problémy, špatný krevní oběh či třeba tvorba vrásek a celulitidy.

S postupem věku tvé tělo pomalu přestává mít schopnost řádné tvorby kolagenu – tudíž je velmi důležité ho pravidelně doplňovat. Nejen stáří, ale i zvýšený stres nebo fyzická aktivita zvýší tvému tělu potřebu doplnit kolagen. Zkrátka a jasně – pokud chceš být zdravá a krásná, kolagen je základ.

Jak vybrat správný kolagen

Vybrat si nejlepší kolagen nemusí pro tebe být zdaleka španělskou vesnicí. Vyžaduje jen pár minut čtení spolehlivých stránek, které opravdu dbají na výběr kvality a nefungují pouze jako reklama nekvalitním produktům. Jak si být jistá, že jsi na takovou stránku narazila?

Především je potřeba si prohlédnout stránku nezávislého blogera, který nemá z propagace jednotlivých produktů provizi. Takový bloger může opravdu nezávisle posoudit jednotlivé produkty a upřímně doporučit ten nejlepší. To je nejrychlejší a nejbezpečnější cesta, jak si vybrat kolagen, podporující tvé zdraví a krásu.

Jedním z takových blogů je Ecoblog, jež se zaměřuje nejen na kvalitu uváděných výrobků, ale samozřejmě také na udržitelnost jejich výroby i balení (proto je to taky ecoblog). V případě tohoto blogu si můžeš být opravdu jistá, že ti nedoporučí něco nekvalitního jen na základě placené propagace, jako to s oblibou dělá mnoho dalších stránek.

10.2.2022 10:12| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: streszdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist