Zavinovačka pro miminko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Zavinovačka pro miminko

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516183
    a
    anicka.12
    Účastník

    Máte některá nosítko pro mimi? Jak vám to vyhovuje? Já jsem se koukala na nosítka Ergobaby na Crystalbaby.cz a líbí se mi ze všech nejvíc, co myslíte? Budu ráda za zkušenosti 🙂

    • #516659
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Mám od nich nosítko a jsem s ním moc spokojená. Je super pohodlný a hlavně drží malou ve správné pozici, navíc je hezky prodyšné takže super i na delší dobu 🙂

  • #515509
    D
    Danka.m
    Účastník

    Tady mají velký výběr a značku Meyco beru jen u nich http://www.ondalek.cz/meyco

  • #515446
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc díky za doporučení na značku – poradíte ještě, kde od nich věcičky objednat?

  • #515376
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já mám krásné zavinovačky od značky Meyco – mají vše kvalitní, z příjemného materiálu a navíc mají fakt výběr. Mám od této značky i deky, nebesa a plno dalších věcí pro malou.

  • #515349
    H
    Hanička45
    Účastník

    Maminky, kde prosím objednat hezké zavinovačky pro novorozená miminka? Jaká značka je má hezké a z kvalitního materiálu?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist