Zábavné a naučné knihy pro tříleťáky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Zábavné a naučné knihy pro tříleťáky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel D Danka.m a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514616
    D
    Danka.m
    Účastník

    Můj syn knížky miluje a tyto s Méďou šikulou se mi moc líbí, takže jsem mu taky hned tuto knížku objednala http://www.ellamax.cz/medula-sikula-poznavame-dopravni-prostredky-samolepkova-knizka

  • #514447
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc díky za komentář, určitě od nich na zkoušku jednu knížku objednám. Dívala jsem se na jejich stránky a nabízí moc hezké interaktivní knížky. A za super ceny 🙂

  • #514405
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, já jsem nedávno malému objednala naučnou samolepkovou knížku s Méďulou šikulou a to ho moc baví. Mrkněte, objednávala jsem ji na e-shopu Ellamax a mají je teď ve slevě. Knížka je super, určitě přikoupíme další – malý už pozná plno zvířátek, vyprávíme si o nich a samolepky ho taky moc baví.

  • #514388
    H
    Hanička45
    Účastník

    Maminky, jaké naučné a přitom zábavné knížky kupujete pro tříleťáky? Syn bude mít 3 roky a knížky ho zatím moc nebaví.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist