Úmrtí mazlíčka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Úmrtí mazlíčka

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506111
    z
    zvonilka
    Účastník

    Tak holky, už je to tady… Máme to za sebou a oslovili jsme teda krematoriumzviratpraha.cz. Jsem moc ráda, protože to bylo moc krásné a důstojné rozloučení. A jak jsem psala. Máme tlapku a urničku 🙂

    • #506789
      K
      Katchorka
      Účastník

      Ano, já jsem to teda vnímala naprosto stejně. My jsme teda byli u kremacezviratusti.cz, je to pro nás přeci jen blíž, než Praha. Ale jsem moc ráda, že jsme tu situaci řešili s nimi.

  • #504133
    L
    Lilianna
    Účastník

    Jasně, tak pokud je to pro vás blíž, než Praha, tak to je pak pochopitelné 🙂 A jak jste byli spokojeni? A máš nějaký upomínkový předmět od nich?

    • #505078
      z
      zvonilka
      Účastník

      Co jsem se tak dívala, tak to krematoriumzviratpraha.cz upomínkové předměty nabízí. Mě se moc líbí ten otisk tlapky a pak taky popel v urničce. Ten bych doma chtěla mít určitě.

      • #511672
        K
        Katchorka
        Účastník

        Ahoj Zvonilko, chtěla jsem se zeptat, zda jste krematorium zvirat Praha oslovili a jak jste byli spokojeni s jejich službou? Jaké ty upomínkové předměty sis nakonec zvolila?

  • #502868
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj holky, díky moc všem za info. Na to krematorium zvířat jsem se dívala a my jsme nakonec zajeli do Ústí. Je to pro nás blíž, než Praha. A bylo to skvělé, opravu velmi dojemné a důstojné poslední rozloučení.

  • #500906
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky, a to je ta samá firma? 🙂 Když jsem se dívala na jejich web, tak to vypadá, že ano 🙂

    • #501955
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Jojo, je to tak. Taky to tak vidím 🙂 Takže kvalita služeb bude perfektní 🙂

  • #499765
    P
    Polinko
    Účastník

    My jsme z Ústí a u nás ta služba je taky https://www.kremacezviratusti.cz/, takže my jsme to řešili s nimi a musím teda říct, že spokojenost maximální.

  • #498645
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahojky, my jsme to řešili s https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Oni byli super. Ve všem vyšli vstříc, jsou profíci, ale přitom empatiční. Dakt jsem byla ráda za ně, protože díky nim to poslední rozloučení bylo opravdu krásné.

  • #497533
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, chtěla bych se zeptat… Jak jste řešili, když umřel váš zvířecí miláček? Kde jste ho nechali pochovat? Nebo jak jste tuto smutnou událost řešily?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist