Tipy na výlet s dětma

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Tipy na výlet s dětma

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514269
    A
    Anka45
    Účastník

    No, takto… pokud budete v Plzni, tak je tam dinopark Plzeň a musím teda říct, že návštěva stojí opravdu za to. Mají tam skvělé modely, realistické, ozvučené a ještě pohyblivé 🙂 Moje děti to tam milují a zcela jistě budou nadšeni i ty vaše.

  • #512752
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Hele ty Dinoparky to je takovej hit pro ty děcka. Ale to moc hezky udělané a děti to baví. My jsme tyhle prošly a ještě nám chybí ten v Ostravě. Chceme si udělat výlet i s přespáním, tak jsem si říkala že by to stálo za návštěvu, jeden den tam a druhý den zoo.

    • #512889
      P
      Petran.
      Účastník

      Jooo tam se určitě zastavte, ale připrav se na to že tam strávíte i pár hodin, pokud to neproletíte tryskem. 😀 Pro děcka tam toho mají fakt hodně, podívej se na jejich stránky https://www.dinopark.cz/cz/ostrava, mají tam přímo i plánek kde vidíš všechny ty atrakce. Park je docela velký. 🙂

      • #513170
        M
        Micha-ella
        Účastník

        Moc děkuji, vypadá to super. To není vůbec problém že to není přímo v Ově, není to moc daleko. Hlavní je že to je venku a děcka se aspoň vylítají a snad i unaví. 😀 Ceny nejsou taky nijak hrozný, čekala jsem víc, takže za mě teda super. 🙂

  • #511685
    m
    michaela77
    Účastník

    My jsme teď o víkendu byli v dinoparku ve Vyškově a to rozhodně doporučuju, děcka z toho byly úplně u vytržení, protože ty modely dinosaurů se i hýbou a vydávají zvuky 🙂 je tam i 4D kino a v ceně jsme měli i návštěvu zoo, kde se nám moc líbilo na babiččině statku, kde si děti můžou pohladit zvířátka apod. 🙂

    • #512163
      m
      marianana
      Účastník

      Zní to skvěle asi tam vyrazíme hned tenhle víkend 🙂 líbí se mi, že je to spojený i s tou zoo 🙂

  • #511567
    m
    marianana
    Účastník

    Taky bych byla ráda za tipy, protože je mi jasný že za chvíli už mi dojdou nápady. Jsme z Brna tak ideálně něco tak do hodinky odtud, díky moc 🙂

  • #511283
    l
    lenana
    Účastník

    Ahoj, sdílejte tipy na místa, kde jste byli s dětma a kde to stojí za to. Plánujeme výlet a ocením každý tip 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist