Sušička na prádlo

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Sušička na prádlo

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v veronikav33 a poslední změna proběhla před 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517795
    v
    veronikav33
    Účastník

    Taky se připojuji, máme malou koupelnu a můžeme tam mít pračku jen na vrchní zavírání, řešili jste to některá? Chtěla bych sušičku už skrz zvířata co máme :/

  • #517754
    m
    monikap008
    Účastník

    Máme pračku a susičku zvlášť. Dřív jsme měli 2v1 a používala jsem klasiku – gel a aviváž, to brutálně zanášelo pračku, pak už to ani nesušilo, prádlo bylo navlhlý, už nikdy, raději zvlášť. A gely už taky nekupuju, mám papírky na praní od Ecohaus, tam už je gel i aviváž a rozpustí se to, aniž byste to nalila do přihrádky a zanášelo to pračku.

    • #517794
      a
      adzinka88
      Účastník

      Přemýšleli jsme nad tím jestli ji kupovat, nakonec jsme se rozhodli pro oddělenou variantu. Můžu se vás zeptat na ty papírky to dáváte na jednu pračku jeden papírek nebo to nějak rozdělujete? A jak to vypere prosím

  • #511812
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Mně by prosím zajímalo, co je lepší… Pračka a sušička zvlášť nebo může být dohromady? Jde mi o kvalitu… jak spotřebiče, tak i prádla.

  • #489732
    i
    irishanova
    Účastník

    Jak jste spokojené se sušičkami na prádlo ? Je fakt, že se pak prádlo nemusí žehlit ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist