Splín a deprese

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Splín a deprese

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515847
    B
    Blacka
    Účastník

    Tady máte odkaz na jejich stránky, tam najdete veškeré informace https://eshop.woykoff.com/allegra-comfort-90

    • #515979
      E
      EllinkaSam
      Účastník

      Dobrý den, děkuji všem za komentáře a doporučení na konkrétní doplněk stravy. Určitě ho zkusím, na značku čtu samé dobré recenze.

  • #515807
    A
    Anka45
    Účastník

    Mohu doporučit ze stránek Kratomworld. Záleží na tom co hledáte přesně, ale pokud potřebujete nakopnou a posílit imunitu, mít lepší náladu, tak můžu doporučit buď CBD kapky a nebo potom třeba Ashwaghandu  případně Guayusu. Mají ve formě tabletek či prášku a fungují teda perfektně. 🙂

    • #515884
      j
      juliebaborska
      Účastník

      A to jsou tedy přírodní věci? CBD jsem zkoušela a nějak to na mě nefungovalo, ty ostatní dvě ale neznám. O co se jedná?

      • #516056
        A
        Anka45
        Účastník

        Můžete se podívat tady https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/green-guayusa-jemny-prasek. Jedná se o bylinky a mají mnohem širší spektrum léčebných účinků. Ale oboje je na psychickou stimulaci, pohodu, energii, imunitu, lepší fyzickou aktivitu a mnoho dalšího. U CBD záleží na procentech a i výrobci. Já si od nich kupuji SOL- UTION CBD. To je za mě top.

  • #515758
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Holky, to mě zajímá! Dáte mi prosím doporučení na stránky, kde bych se o něm dozvěděla víc informací?

  • #515704
    B
    Blacka
    Účastník

    Mě na tyto stavy skvěle funguje doplněk Allegra Comfort od značky Woykoff. Funguje na dobrou náladu, zažene zimní splíny a je bezpečný na užívání. Budu ho kupovat i mojí sestře a mamce na Vánoce.

  • #515670
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Zdravím, co se Vám osvědčilo na špatnou náladu a stavy smutku teď v zimě? Budu ráda za konkrétní tipy!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist