Špatná výdrž v sexu

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Špatná výdrž v sexu

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506698
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Nezkoušely jste stimulační gel? U nás pomohl hodně 😉

    • #506947
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Nezkoušela, ale zajímalo by mě o tom víc. Kdo ho prosím tě má?

      • #507019
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Má ho erectan, objednala jsem ho na zkoušku z jejich eshopu, s tím, že jsem si od toho moc neslibovala, protože toho přítel vyzkoušel dost a nic se nedělo, ale tady potom gelu vydrží od dost dýl a taky je podstatně tvrdší.

        • #509155
          e
          evcasl
          Účastník

          A ty jejich doplňky na podporu erekce nemáte vyzkoušený? Líbí se mi ten bylinkový doplněk tak bych byla ráda za zkušenosti

  • #504139
    i
    irishanova
    Účastník

    Přítel taky moc nevydrží, takže jsem mu koupila ze supererekce.cz viamax, je to určené na erekci, tudíž to prodlouží sexuální výdrž ;).

    • #504216
      m
      michala69
      Účastník

      Tady o tom shopu už jsem někde četla v souvislosti taky s kladným hodnocením, takže jsem vybrala dle popisu runner, ten se mi nejvíc líbil, tak v týdnu by měl dorazit, tak držte palce.

      • #504495

        Co ten gel? To by mě zajímalo jak to účinkuje, když je v tekuté formě https://supererekce.cz/5-runner

        • #505035
          i
          irishanova
          Účastník

          S gelem zkušenost nemáme, ale určitě se bude vstřebávat líp a rychleji tím, že je v tekuté formě.

  • #504136
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Co by mohlo pomoc, tak je vakuová pumpa jestli mu během sexu přestává stát. My s tím máme super zkušenost a není to ani nic drahého, takže doporučuju vyzkoušet https://e-kondomy.cz/power-pump-vibracni-vakuova-pumpa

  • #503532

    Tak ono by se to mělo řešit hlavně s doktorem ne?

  • #502802
    m
    michala69
    Účastník

    Řešíte nějak u partnera špatnou výdrž v sexu nebo mám brát, že je to prostě normální?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist