Shop pro deti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Shop pro deti

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512335
    P
    Polinko
    Účastník

    Já také mohu dát tip na skvělý shop… Kupovala jsem tam kočárek JOOLZ a nosítko a naprostá spokojenost 🙂 Takže pokud ladíte výbavičku pro děti, tak tento shop doporučuju.

  • #510318

    Ahoj holky,
    nějaké tipy na eshop s bio kosmetikou pro děti i těhotné, prosím? Kde se Vám dobře nakupuje?
    Díky.

    • #510596
      z
      zuzanahrobarova
      Účastník

      Já kupuji pro sebe i pro malou produkty La Organica. Vyrábí v UK, ale objednat se dají i tady na eshopu. Jsou 100% přírodní a velmi příjemné pro pokožku. Tělová kosmetika i vlasová.

    • #510475
      l
      lenkajanovska
      Účastník

      Asi nejvíce využívám eshop milujubio, mají tam sekci přímo pro miminka a těhotné maminky. Produkty mají v bio kvalitě a dobrý značky jako Weleda a Alphanova a tak.

  • #509128
    m
    milka8
    Účastník

    Jaký přezuvky jste dětem kupovali do školy? Chtěla bych něco s tvarovanou stélkou kvůli klenbě, ale zas aby taky ta bota vypada dobře a moderně.

    • #509161
      m
      michaela77
      Účastník

      Já jsem kupovala dětem zdravotní pantofle tady bf-pantofle.cz. Jsou to kvalitní anatomický pantofle, celý z kůže a i v pěkných designech.

  • #508985
    N
    Nivea
    Účastník

    Kdo jste nedávno kupoval kočárek, můžete poradit s výběrem a podělit se o zkušenosti? Děkují 🙂

  • #508232
    k
    katkakatule
    Účastník

    Kdo jste z okolí tak v pražských Vysočanech doporučuju zajít do https://www.galerieharfa.cz/ koupila jsem tam teď dětem parádní oblečko, je tam nově otevřený obchod, který se specializuje přímo na dětskou módu a mají parádní věci 🙂

    • #508280
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Děkuju za tip, určitě se tam zajdeme podívat 🙂

  • #505691
    K
    Kryska
    Účastník

    Osobně nejraději nakupuju na eshopu little angel. Jednak proto, že se mi líbí příběh firmy a tím, že u nich nakupuji tak podporuji zdravotně znevýhodněné osoby a taky proto, že jde o lokální výrobu a kvalitní výrobky. Za sebe mohu říci, že cena odpovídá kvalitě.

  • #504937
    k
    kikajda
    Účastník

    Já nakupuji merino oblečení na crawler-shop. Nejvíce se mi osvědčilo pro děti.

    • #506379
      g
      giska
      Účastník

      Na ten crawler-shop se dívám a objednala jsem tam kuklu a kamaše.

      • #506487
        k
        kikajda
        Účastník

        Já ho můžu jen doporučit. Nebudeš litovat, zkus objednat třeba jen jedno body nebo kamaše.

        • #506818
          g
          giska
          Účastník

          Ano, mám objednáno, tak jsem na to zvědavá, hodně maminek si to chválí.

          • #506968
            k
            kikajda
            Účastník

            Já ho mám také moc ráda. Teď jsem objednávala sestře body.

          • #506976
            g
            giska
            Účastník

            Já jsem zvědavá na tu kuklu, jestli opravdu stačí do zimy.

    • #505976
      f
      femuska
      Účastník

      Četla jsem si to a zkusila si je objednat.

      • #506985
        k
        kikajda
        Účastník

        A co jsi vyzkoušela? Jsi spokojená?

    • #505533
      k
      kikajda
      Účastník

      Musíš dodržovat pravidla údržby a bude vše ok. Tady mají vše krásně popsané https://www.crawler-shop.cz/merino-vlna/jak-pecovat-o-obleceni-z-merino-vlny/, je třeba to dodržovat.

    • #505403
      f
      femuska
      Účastník

      A vydrží dlouho krásné? Aby se praním neničilo a nebylo vytahané.

  • #504925
    f
    femuska
    Účastník

    Kde kupujete oblečení pro děti? Přemýšlela jsem nad merino.

  • #504634
    K
    Katchorka
    Účastník

    Dobrý den maminky 🙂 Tak… Vánoce se pomalu blíží no a já mám kolem sebe nejen svoje děti, ale spousty dalších dítek, které budu obdarovávat. No a tak jsem se už dívala, kde by se co dalo koupit 🙂 Hezké věci, hračky, ale za peníze, co mě nezruinují. Narazila jsem na shop https://www.momkids.cz. Máte s ním zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist