Protiskluzové oblečení pro děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Protiskluzové oblečení pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511838
    H
    Hanička45
    Účastník

    Holky, díky za super tip na značku geckoeco.cz – mají fakt super protiskluzové oblečení, hned jsem u nich udělala objednávku – zrovna mají 10% slevu s kódem: prazdninycz

    • #512707
      K
      Katchorka
      Účastník

      Já mám s oblečením od geckoeco.cz jen tu nejlepší zkušenost. Je opravdu protiskluzové, kvalitní, jen tak se na kolínkách neprodře 🙂

      • #513469
        z
        zralok.85
        Účastník

        Dlouho jsme řešili, jak vyřešit problém s tím, že máme doma kluzké podlahy. Máme jen lino, a to prostě klouže. Díky geckoeco.cz máme po problému. nejraději mám jejich polodupačky, ty jsou velmi příjemné a funkční.

        • #514345
          P
          Polinko
          Účastník

          Jojo, je to blby… Ale klid, nejsi sama, kdo tohle řeší 😀 My tohle taky řešili a musím teda říct, že oblečení od https://www.geckoeco.cz/ nám pomohlo tento problém vyřešit 🙂

  • #511756
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já jsem si pro malou objednala tyto tepláčky a jsou super http://www.geckoeco.cz/gecko-polodupacky/protiskluzove-polodupacky-ruzova/

  • #511745
    D
    Danka.m
    Účastník

    Taky od nich mám pro malého ponožky a jsou perfektní! Teď budu objednávat ještě objednávat protiskluzové acláče.

  • #511703
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Zdravím, já nakupuju protiskluzové oblečení na geckoeco.cz. Mají velký výběr – polodupačky, tepláčky, kalhoty s laclem i ponožky. Vše mají z příjemného materiálu, s dobrým střihem a tepláčky mají vysoký pás.

  • #511660
    H
    Hanička45
    Účastník

    Maminky, nemáte někdo zkušenost s nákupem protiskluzového oblečení pro děti? Dá se vůbec někde sehnat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist